Na żywo od 8:30

W dzisiejszym odcinku programu na żywo „Hej Poznań” Małgorzata Sikorska, stylistka, blogerka  opowie o odpowiedzialnej modzie, o tym jak być less-waste, nie podążać ślepo za trendami a być dobrze ubranym.

A parę chwil przed 9 tą Bartek Wrona opowie o swojej najnowszej płycie. Będzie bardzo muzycznie 🙂
9.15 Julia Kwaśnikowska zaprosi nas na taniec brzucha i może nauczy paru kroków.
Szymon Brodziak będzie pierwszy gościem w naszym nowym moblinym studio czyli Mercedesie GLC. Znany poznański fotograf opowie między innymi o swoim udziale w wystawie World Press Photo na terenie MTP. 

Rafał Ratajczak, Smart City Manager z Wielkopolskie Centrum Wspierania Inwestycji sp. z o.o oraz  Olga Dzieciątkowska z Urzędu Miasta Poznania zaproszą nas na III Edycję konferencji Smart City Wielkopolska & Guests 2022.  Wydarzenie będzie miejscem spotkań przedstawicieli samorządu z naukowcami, ekspertami i praktykami, którzy wspólnie poszukują najlepszych rozwiązań dla współczesnych miast.

Piotr Zakens opowie o Kinie Rialto i zbiórce pieniędzy zorganizowanej, aby pomóc przetrwać temu kultowemu dla poznaniaków miejscu.
Dominika Dudziak o XI edycja Biegu Na Tak – Run of Spirit wystartuje w sobotę 21 maja na Poznańskiej Cytadeli. W biegu startują dzieci, dorośli, amatorzy, sportowcy, osoby pełnosprawne i z niepełnosprawnościami.