Zacznij karierę programisty ERP w Poznaniu i realizuj projekty IT na całym świecie!

Programowanie nie ma przed tobą tajemnic, ale nie chcesz spędzać całych dni pracy przed ekranem komputera? Stanowisko konsultanta programisty ERP może być zatem Twoim strzałem w 10! Połącz umiejętności techniczne z bezpośrednim kontaktem z klientami i realizuj projekty IT w krajach na całym świecie.

Poznaj szczegóły pracy programisty ERP i aplikuj do zespołu Złotego Partnera Microsoft w Poznaniu na kariera.integro.pl.

Współpracuj z firmami na wielu kontynentach

IT.integro to strategiczny Partner Microsoft Dynamics 365 w Polsce. Nasze zespoły konsultantów programistów systemu ERP – Microsoft Dynamics 365 Business Central – prowadzą projekty wdrożeniowe w firmach w 60 krajach na wielu kontynentach. Od Ameryki Północnej i Południowej, przez Europę, po Australię i Azję.

Podróże służbowe i bezpośrednia współpraca z międzynarodowymi klientami to jeden z kluczowych aspektów pracy programistów ERP. 

“W IT.integro pracuję od 3 lat. Jako konsultantka programistka Microsoft Dynamics 365 Business Central realizuję przede wszystkim projekty przeprowadzane dla zagranicznych klientów. Moja praca pozwala mi rozwijać się zarówno w obszarze kompetencji programistycznych, jak i kontaktów biznesowych z klientami – i zdalnie, i właśnie podczas służbowych podróży. Są one dobrą okazją do poszerzania horyzontów”.

Alicja Wilczyńska, Konsultantka programistka Microsoft Dynamics 365 Business Central w IT.integro

W jakim pierwszym międzynarodowym projekcie IT będziesz miał okazję wziąć udział jako część naszego zespołu? Aplikuj i przekonaj się sam! Jeśli chcesz zapoznać się z niektórymi zagranicznymi wdrożeniami, jakie zrealizowały nasze zespoły w ostatnich latach, wpadnij sprawdzić nasze Case Studies.

Konsultant programista ERP – doskonal więcej niż umiejętności programowania!

Programowanie pozostaje oczywiście bardzo istotną częścią obowiązków w tym zawodzie. Programiści ERP w IT.integro pracują na co dzień ze stosem technologicznym obejmującym takie narzędzia jak m.in.: Docker, AzureDevOps, PowerShell, SQL, Markdown, Jira czy Visual Studio Code. Dobrze znają również repozytorium kodu. 

Współpraca z klientami wiąże się jednak też z kompetencjami biznesowymi, potrzebnymi na różnych etapach projektów wdrożeniowych systemu ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central. Możesz rozwijać się, realizując takie zadania jak m.in.:

  • towarzyszenie użytkownikom w czasie całego okresu wdrożenia,
  • wspieranie podczas migracji danych,
  • przeprowadzanie prezentacji i szkoleń.

Rozwijaj się w upragnionym kierunku

Naszym zespołom specjalistów gwarantujemy dostęp do szkoleń off-line i on-line z obszarów produktowych, projektowych i technicznych. Co istotne – swoją karierę ukierunkowujesz zgodnie ze swoimi preferencjami, podążając bardziej w stronę programistyczną lub biznesową. 

 

“Jesteśmy firmą z ponad 30-letnim stażem. Mieliśmy mnóstwo czasu na to, by nabrać wprawy w odpowiednim wspieraniu naszych specjalistów na ścieżce ich rozwoju. Gwarantujemy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, a także umożliwiamy naszym konsultantom wybranie drogi zgodnej z ich upodobaniami – w stronę bardziej programistyczną lub biznesową. Dla obu stron to bardzo ważne, by pracownicy mieli jak największą swobodę w doskonaleniu umiejętności, w których czują się najlepiej”.

Marta Krześlak, Specjalista ds. HR w IT.integro

Praca ze Złotym Partnerem Microsoft oczami naszych programistów

Wstępując w szeregi IT.integro możesz mieć pewność, że będziesz pracować z ludźmi, dla których Twoja opinia i wysiłek mają znaczenie. By nie rzucać słów na wiatr, warto jednak zapytać o zdanie samych konsultantów programistów ERP, którzy już od dłuższego czasu są częścią naszego zespołu!

“To, co lubię w swojej pracy to na pewno fakt, że mogę śmiało wdrażać w życie swoje pomysły i usprawnienia. Współpracuję z osobami, od których otrzymuję zaufanie i wsparcie. Podoba mi się też, że mam możliwość realizować zadania z różnych obszarów projektowych”.

Adam Kokosza, Konsultant programista w IT.integro, Poznań

“W IT.integro jestem od 1,5 roku. Na co dzień programuję i pomagam użytkownikom w pracy z systemem. To, co najbardziej sobie cenię to na pewno świetna atmosfera w zespole i różnorodność zadań. Dzięki szkoleniom, spotkaniom integracyjnym i delegacjom mogę rozwijać się przede wszystkim w tych obszarach projektowych, na których mi zależy. Cieszę się, że dołączyłam do tak zgranych ludzi – to duża motywacja do działania”.

Julia Figurska, Młodsza konsultantka programistka w IT.integro, Poznań

 

Aplikuj do poznańskiego zespołu i napisz z nami swoją historię

IT.integro tworzy już 200 osób – w tym największa część naszych specjalistów pracuje właśnie z poznańskich biur. Jeśli chcesz rozwijać się w międzynarodowych projektach i współpracować z ludźmi, którzy doceniają Twoje umiejętności, dołącz do nas! Sprawdź wynagrodzenie oraz szczegóły rekrutacji i aplikuj na: kariera.integro.pl.