Lech spotka się w Lidze Mistrzów z Qarabagiem

Za niespełna trzy tygodnie Lech rozpoczyna nowy sezon Ligi Mistrzów w piłce nożnej. W pierwszej rundzie kwalifikacyjnej klub spotka się z drużyną Azerbejdżanu. W powietrzu wisi pytanie: kto będzie zwycięzcą?

Według wyników losowania Qarabag zmierzy się z polskim Lechem w I rundzie kwalifikacji. Jak informuje oficjalna strona internetowa Lecha, pierwszy mecz odbędzie się 5 lipca w Poznaniu, start o godzinie 20:00 (czasu polskiego). Drużyny będą miały okazję do rewanżu 12 lipca w Baku, start o 18:00 czasu warszawskiego.

Mecz zapowiada się ciekawie, gdyż zarówno Karabach, jak i Lech są mistrzami w swoich krajach. Od samego początku było jasne, że mecz nie będzie dla Lecha łatwy. A teraz, zgodnie z wynikami losowania, wszystkie obawy zostały potwierdzone. Qarabag odniósł spory sukces w ubiegłym sezonie, wchodząc do 1/16 Ligi Konferencji Europy UEFA. Jednak każdy z klubów ma swoje słabości. Bardzo ważne jest, aby przy wyborze swojego faworyta wziąć pod uwagę wszystkie aspekty.

Przypomnijmy, że przegrany w 2 rundzie kwalifikacji do Ligi Konferencyjnej może zagrać z gruzińskim Dynamem. Aby w ciągu kilku tygodni nie jeździć dwa razy na Kaukazie, mistrz Polski musi pokonać mistrza Azerbejdżanu. W każdym razie nikt nie spodziewał się łatwego spaceru w Lidze Mistrzów. Jeśli celem jest faza grupowa, musisz udowodnić w praktyce, że na to zasługujesz, pokonując wszystkich przeciwników po drodze.

Dokonaj wyboru na https://gg.bet/pl/football, obejrzyj mecz i dowiedz się, kto zmierzy się ze szwajcarskim Zurychem w drugiej rundzie!