Kolejna aukcja lokali użytkowych ZKZL jeszcze w tym miesiącu

Ostatniego dnia czerwca zostanie zorganizowana kolejna aukcja najmu lokali użytkowych Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych. Tym razem do licytacji przeznaczono 15 lokali.

 

To już kolejna aukcja Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych w Poznaniu. Poprzednie cieszyły się dużym zainteresowaniem i spółka spodziewa się podobnego także i teraz, jeszcze przed wakacjami.

Do zaplanowanej na 30 czerwca aukcji przeznaczono 15 lokali użytkowych. Jak zwykle są one zróżnicowane zarówno pod względem powierzchni jak i miejsc na mapie Poznania. Zainteresowani mogą wybierać spośród lokali o powierzchni od 14 do 173 metrów kwadratowych. Dzięki temu grono potencjalnych odbiorców jest o wiele szersze, a przedsiębiorcy mogą dopasować powierzchnię do swoich działalności.

Zróżnicowana jest także lokalizacja – do wyboru są lokale zarówno w centrum miasta, np. Przy ul. Wielkiej, św. Marcin i Woźnej, jak i nieco dalej, np. Grochowskiej i Wawrzyniaka.

Lista lokali wraz z podstawowymi informacjami i zdjęciami dostępna jest online, a wszystkie można obejrzeć  (tutaj) jeszcze przed aukcją, po wcześniejszym kontakcie z administratorem.

Warunkiem uczestnictwa w aukcji jest wcześniejsza rejestracja na stronie internetowej oraz wpłata wadium określonego dla danego lokalu, której należy dokonać do 29 czerwca.