“Lato na Chwiałce” na jednym bilecie

Wakacyjne temperatury zachęcają do tego, by ochłodzić się i popływać na świeżym powietrzu. Od początku lipca taką możliwość oferuje letnia pływalnia POSIR Chwiałka. Mieszkańcy Poznania mogą korzystać z szerokiej oferty sportowo-rekreacyjnej przez najbliższe dwa miesiące.

 

Oprócz kąpieli i leżenia na kocu, klienci mogą skorzystać z szeregu atrakcji, które oferuje miejski obiekt. Na chętnych czekają trenerzy i instruktorzy różnego rodzaju aktywności, którzy na co dzień nauczają w poznańskich klubach.

Zainteresowani mogą uczestniczyć w zajęciach z Samoobrony Krav Maga, Karate, czy też piłki wodnej. Warto dodać, że poznaniaków szkolić będzie Wicemistrz Świata Sensei Robert Budny. Nie zapomniano także o piłce nożnej, hokeju na trawie, czy też tenisie stołowym.

Wszystko to w ramach biletu – wystarczy zakupić wejściówkę i można korzystać z całej bogatej oferty pływalni w danym dniu.

Dorośli za wejście na obiekt muszą zapłacić 20 złotych, natomiast osoby uprawnione do zakupu biletu ulgowego, 14 złotych. Przewidziane są zniżki po godzinie 18:00 – wtedy wstęp kosztować będzie 10 złotych.

Dokładny harmonogram zajęć znajduje się na stronie Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji (tutaj).