Od wtorku kolejne zmiany na ul. św. Marcin i Al. Marcinkowskiego

We wtorek, 19 lipca, zmieni się organizacja ruchu na przebudowywanych odcinkach ul. św. Marcin i Al. Marcinkowskiego.

 

Trwa przebudowa w ramach kolejnego Programu Centrum. W związku z kolejnym etapem prac, wykonawca zapowiada wprowadzenie zmian w organizacji ruchu, które zaczną obowiązywać od 19 lipca.

Na ul. św. Marcin, między ul. Piekary i Al. Marcinkowskiego dostępna będzie część ulicy po stronie Galerii MM, która będzie do użytku mieszkańców, dostawców oraz pojazdów obsługi komunalnej między godz. 7:00-9:00 oraz 14:30-17:00. Podobnie zorganizowany zostanie ruch dla skręcających z ul. Piekary w lewo w ul. św. Marcin.

Na Al. Marcinkowskiego ruch pojazdów będzie odbywał się na wschodniej jezdni. Dojazdy dla dostawców do Galerii MM i do posesji przy Al. Marcinkowskiego 20 i 21 będzie możliwy od strony ul. Podgórnej.

Jednocześnie po obu stronach ul. Św. Marcin na odcinku od ul. Ratajczaka do ul. Piekary będą dostępne ciągi piesze, a dalej, od ul. Piekary w kierunku Kupca Poznańskiego, przejść będzie można tylko po stronie Galerii MM. Umożliwiony zostanie także przejazd dla rowerzystów w relacji pl. Wolności – ul. Paderewskiego.