Posiadacze karnetów wejdą za darmo na rewanżowy mecz eliminacji Ligi Konferencji

Posiadacze karnetów otrzymają darmowe bilety na mecz z Vikingurem Reykjavik – poinformował na swoim profilu w mediach społecznościowych Lech Poznań. Decyzja jest odpowiedzią na apel kibiców Kolejorza.

 

Fatalny występ i kompromitująca porażka w pierwszym starciu z Islandczykami nie mogła pozostać bez echa (więcej o samym meczu pisaliśmy tutaj). Wśród fanów poznańskiego zespołu panuje spore zdenerwowanie, a zarazem rozczarowanie postawą podopiecznych Johna van den Broma.

Ostatnie tygodnie w wykonaniu całego klubu skłoniły kibiców do zaapelowania do zarządu o darmowe wejściówki na rewanżowe starcie z Vikingurem. Prośba dotyczyła osób, które zakupiły karnety na mecze poznańskiego zespołu. Fani podkreślili, że zawodnikom przyda się ogromne wsparcie w decydującym spotkaniu, lecz ceny wejściówek nie są adekwatne do tego, co prezentuje obecnie na boisku drużyna.

Przed nami wyjazd do Lubina i mecz w Poznaniu o – być albo nie być „w Europie” – z Víkingurem Reykjavík. I na tym meczu chcielibyśmy się skupić. W Lubinie Kolejorz może liczyć na doping ponad półtora tysięcznej grupy kibiców. W Poznaniu, no cóż… Wiele razy czytaliśmy i analizowaliśmy ceny biletów na to spotkanie. Nie trudno jest wysnuć wniosek, że ceny są zbyt wysokie (i znów musielibyśmy użyć przekleństw), a gra zawodników pozostawia – powiedzmy sobie szczerze – BARDZO WIELE DO ŻYCZENIA (i znowu!). Dlatego zwracamy się z uprzejmą prośbą do Klubu – o przyznanie darmowych wejściówek na ten mecz dla wszystkich posiadaczy karnetów – czytamy w poście, który ukazał się na Facebookowym profilu kibiców.

Prośba została wysłuchana i jak możemy przeczytać na Twitterowym koncie klubu, karnetowicze wejdą za darmo na rewanżowy mecz trzeciej rundy eliminacji Ligi Konferencji. Szczegóły mają zostać podane w najbliższym czasie.