Hip Hop Festiwal Poznań

Sobota będzie ważnym dniem dla wszystkich fanów hip hopu z Wielkopolski – odbędzie się kolejna edycja Hip Hop Festiwal Poznań. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję do zobaczenia na żywo jednych z najbardziej popularnych artystów polskiej sceny muzycznej.

 

Impreza odbędzie się nad Jeziorem Maltańskim. Fani będą mogli więc posłuchać na żywo artystów, których piosenki niejednokrotnie znajdywały się w czołówkach muzycznych list w Polsce. Interesujący jest także dobór wykonawców, który pozwoli pokazać w pełni różnorodność polskiego rapu. Festiwal zapewni rozrywkę zarówno fanom artystów wpisującym się w nowoczesne trendy muzyczne, jak i tym, którzy preferują raperów reprezentujących tzw. starą szkołę.

Festiwal rozpocznie się już o godzinie 16:00 – jako pierwszy przed poznańską publicznością wystąpi esceh. Fani hip hopu mogą liczyć także na koncerty następujących artystów: Trill Pem, Kękę, Kizo, Gedz, Kaz Bałagane, Young Igi, Sobel, Paluch, czy Szpaku. Na zakończenie muzycznej imprezy wystąpi Kukon – artysta wyjdzie na scenę o godzinie 23:50.

W sobotę podczas festiwalu zgromadzeni będą mogli usłyszeć utwory, które zdobyły miliony wyświetleń w serwisie YouTube. Hip Hop Festiwal Poznań jest idealną okazją do przesłuchania na żywo hitów takich jak: “Ja YETI”, “Bestia”, “Presja”, “Fiołkowe pole”, czy też “Szaman”.

Oprócz występów muzycznych na uczestników festiwalu będą czekać punkty gastronomiczne oraz dwie strefy alkoholowe. Dodatkowo fani będą mogli zrobić zakupy w sklepach z merch’em wykonawców.