Na stadionie na Golęcinie można dziś wesprzeć młodych sportowców

Warto dziś zajrzeć na stadion lekkoatletyczny na poznańskim Golęcinie i wesprzeć młodych sportowców, którzy będą rywalizować w ramach Międzywojewódzkich Mistrzostw U16 w Lekkiej Atletyce.

 

Poznaniacy lubią sport – zarówno sami nie stronią od aktywności fizycznej jak i doceniają tych, którzy uprawiają go zawodowo. Z roku na rok w stolicy Wielkopolski przybywa prestiżowych imprez sportowych, które przyciągają tłumy kibiców.

Wszystko to nie byłoby możliwe, gdyby nie wsparcie zawodników już na początku ich kariery. Można w ten sposób nie tylko pomóc, ale także być świadkami narodzin przyszłych mistrzów w rywalizacjach seniorskich.

Już dziś można wybrać się na stadion lekkoatletyczny POSiR na Golęcinie i przyjrzeć się rywalizacji w ramach Międzywojewódzkich Mistrzostw U16 w Lekkiej Atletyce.

W zawodach wezmą udział zawodnicy z Wielkopolski i województwa zachodniopomorskiego. To rywalizacja sportowców z roczników 2007-2008, czyli będących na początku swojej profesjonalnej kariery sportowej. To okazja do okazania im wsparcia, wypatrzenia sportowych perełek, a także do… zmotywowania kolejnych pokoleń do aktywnego spędzania czasu.

Zawody rozpoczną się o 12:00. Wstęp na trybuny jest darmowy.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Polityka prywatności i obowiązujące Warunki korzystania z usługi.