Reniferiada czyli wyjątkowe wydarzenie w Starym Browarze

Historia Bożego Narodzenia, świeże pierniki, dziesiątki wystawców z ozdobami, rękodziełem, prezentami, ozdobami i innymi produktami, konkursy i animacje dla dzieci i wiele innych atrakcji – to wszystko czeka na uczestników Reniferiady, czyli Festiwalu Tradycji Bożonarodzeniowych, który odbędzie się w drugi weekend grudnia w Poznaniu.

Reniferiada to nowe wydarzenie na kulturalno-lifestylowej mapie Poznania organizowane przez portal codziennypoznan.pl.

Kiedy?

Już w drugi weekend grudnia (10-11 grudnia), Słodownia +1 Starego Browaru wypełni się świąteczną atmosferą. 

Na odwiedzających będą czekały dziesiątki wystawców oferujących produkty i wyroby, które idealnie sprawdzą się jako prezent lub ozdoba w domu. Nie zabraknie biżuterii, wyrobów rękodzielniczych, stroików, zabawek, ozdób świątecznych i do domu, odzieży, w tym ubranek dla dzieci, świec, kosmetyków, w tym także tych naturalnych i wielu innych wyrobów, które można podarować komuś lub sobie. 

Ciekawe historie 

Przez cały weekend prelegenci będą opowiadać o historii Bożego Narodzenia i jego tradycjach. Nie zabraknie wątków, tradycji i atrakcji kulinarnych, o które przy świątecznym stole zadbają Katarzyna Bosacka.

W programie znalazły się też strefa dla dzieci, którą przygotuje stowarzyszenie Otwarte Drzwi. To będzie wyjątkowe miejsce ponieważ część atrakcji będzie przygotowana dla dzieci niepełnosprawnych.Można także liczyć na konkursy oraz skrzynka na listy do Gwiazdora, czyli Świętego Mikołaja. Wszystko to w świątecznej, magicznej atmosferze, którą wzmocni zapach pierników, jakie czekać będą na odwiedzających wraz z gorącymi napojami, w tym grzańcem. 

Festiwal Tradycji Bożonarodzeniowych Reniferiada odbędzie się w dniach 10-11 grudnia w Galerii Stary Browar w Słodowni +1.

W sobotę atrakcje czekać będą między godziną 10:00 a 20:00, a w niedzielę między 12:00 a 18:00. Wstęp jest bezpłatny. 

Zostań wystawcą 

Jeżeli posiadacie Państwo sklep lub jesteście osobą która wykonuje manufakturę lub inne piękne rzeczy i jesteście Państwo zainteresowani uczestnictwem w wydarzeniu w formie wystawcy  to prosimy o kontakt : marketing@codziennypoznan.pl