Co może zyskać student w Orange Flex?

Studiujesz? Świetnie! W Orange Flex czekają na Ciebie atrakcyjne bonusy i promocje – w tym nawet 300 GB internetu mobilnego. Dołącz do #generacjiflex, skorzystaj z ekstra okazji i spraw, aby trwający rok akademicki zakończył się sukcesem!

Orange Flex – co to jest?

Orange Flex to oferta komórkowa, która łączy w sobie cechy abonamentu i subskrypcji na kartę. W ramach usługi masz do dyspozycji cztery atrakcyjne Plany, różniące się dostępną w miesiącu paczką danych:

  • 30 GB;
  • 45 GB;
  • 80 GB;
  • 150 GB.

W ramach wybranego pakietu otrzymujesz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci w kraju i w roamingu UE. O wysokości Planu oraz o innych istotnych elementach oferty zadecydujesz za pomocą aplikacji mobilnej – bez zbędnych formalności czy nudnych wizyt w salonach obsługi.

Flex dla studenta – co możesz zyskać?

Studiujesz i szukasz nowego operatora sieci komórkowej? Przenieś numer do Orange Flex i skorzystaj z bonusów, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy. Na początku, podczas przenosin, użyj kodu FLEX, dzięki któremu pierwszy miesiąc wybranego Planu otrzymasz za złotówkę.

Kiedy tylko zakończysz pomyślnie rejestrację, koniecznie odwiedź zakładkę „Odkryj” – czeka tam na Ciebie dużo darmowych gigabajtów internetu mobilnego! Wypełnij udostępniony formularz i potwierdź, że jesteś studentem. Prześlij go i poczekaj na powiadomienie. Kiedy tylko pojawi się na ekranie Twojego smartfona, wejdź do Klubu Flex, wykorzystaj specjalny kod aktywujący promocję – co miesiąc przez pół roku będziesz dostawać od nas 50 GB na konto Flex.

Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie dla studentów w Orange Flex? Sprawdź: https://flex.orange.pl/promocje/flex-dla-studenta

Orange Flex – dlaczego warto korzystać z elastycznej sieci?

Dlaczego warto stać się częścią #generacjiflex? Oprócz elastycznego Planu komórkowego masz do dyspozycji:

  • ekstra kartę SIM lub eSIM za 0 zł – przydadzą Ci się, gdy zechcesz skorzystać ze swojego numeru głównego na smartwatchu lub tablecie;
  • sklep z atrakcyjnymi zniżkami – jeżeli marzysz o nowym smartfonie, wystarczy, że odwiedzisz aplikację i zaczniesz przeglądać ofertę;
  • Klub Flex z kodami rabatowymi – dzięki którym zaoszczędzisz podczas zakupów oraz korzystania z różnych usług, np. transportu samochodowego.

To nie wszystko – we Flexie czekają na Ciebie inne, równie atrakcyjne możliwości. Lubisz dzielić się swoimi notatkami z zajęć? Jeżeli tak, to w aplikacji Orange Flex możesz wymieniać się… gigabajtami internetu mobilnego. W jaki sposób? Gdy tylko Twój flexowy znajomy poprosi o wsparcie, przekaż mu kilka GB. Może być to 1, 5, a nawet 20 GB – sam o wszystkim decydujesz.

Dzięki Orange Flex możesz też zatroszczyć się o swoje oszczędności. Dzięki promocji „Polecaj i zarabiaj” na Twoje konto Flex wpłyną dodatkowe środki. Wystarczy, że prześlesz swojemu znajomemu swój indywidualny kod polecający, a on dołączy z jego pomocą do Orange Flex. Po miesiącu korzystania z Planów komórkowych razem z przyjacielem otrzymacie od nas ekstra środki – Ty 70 złotych, a zaproszona osoba 30 złotych. Możesz ją przeznaczyć na cokolwiek zechcesz – z jej pomocą aktywujesz ekstra GB w roamingu, zrobisz zakupy w Sklepie Flex lub wpłacisz ją na własne konto bankowe.

Studiowanie nie musi być trudne – Orange Flex Ci to ułatwi. Dołącz do elastycznej sieci komórkowej i skorzystaj z ekstra okazji dla studentów. Pamiętaj, że są one ograniczone czasowo – nie zwlekaj i stań się częścią #generacjiflex już dzisiaj!