Vintage Market dla miłośników oryginalnych i unikatowych ubrań i dodatków

Miłośnicy unikatowych ubrań, dodatków do domu i innych rzeczy w stylu vintage powinni wybrać się w najbliższych dniach do Słodowni Starego Browaru, gdzie będzie odbywać się Vintage Market.

 

Vintage Market jest nowym wydarzeniem na lifestylowej mapie Poznania. To inicjatywa dwóch kobiet, które poznały się kilka lat temu na studiach i dzielą pasję do mody i przedmiotów z drugiej ręki.

Co będzie można znaleźć na stoiskach wystawców z całej Polski? Będą m.in. bluzy i kurtki kultowych marek z lat 90., wełniane swetry i marynarki czy też klasyczne trencze i płaszcze. Dostępne będą też sukienki w pojedynczych egzemplarzach, dzięki czemu można mieć pewność, że będzie to unikatowy strój. Nie zabraknie również dodatków czy biżuterii.

„Większość wystawców, których zaprosiłyśmy do współpracy to osoby, które prywatnie od dawna obserwowałyśmy. Tworzymy swego rodzaju „wintydżową” społeczność, wspieramy się w swoich biznesach i działaniach artystycznych” – mówi Magda z Vintage Market

Ubrania, dodatki, ozdoby i przedmioty vintage są nie tylko unikatowe, ale także zgodne z trendami i duchem zero waste, dlatego organizatorki spodziewają się dużego zainteresowana ze strony poznaniaków. To dobre miejsce dla osób poszukujących oryginalnych rzeczy i przedmiotów, które mogą być unikatowe na przestrzeni dekad.

Vintage Market odbędzie się w dniach 12-14 stycznia w godzinach 9:00-21:00 w Słodowni +1 Starego Browaru.