Nauka pływania na deskach SUP i kajakach podczas ferii na miejskiej pływalni

Zima to idealny czas, by nauczyć się czegoś, co przyda się… wiosną i latem. Poznańscy uczniowie w czasie ferii zimowych mogą nauczyć się pływania na deskach SUP lub kajakach. To oferta, którą przygotowała dla dzieci jedna z miejskich pływalni.

 

Deski SUP stają się coraz popularniejsze w ostatnich latach, co można zauważyć m.in. na poznańskich i okolicznych jeziorach w okresie wiosenno-letnim. Także kajaki cieszą się nadal dużym zainteresowaniem. Nic więc dziwnego, że wielu chce nauczyć tych sportów wodnych swoje dzieci, które same chętnie bawią się w wodzie.

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zachęcają, by czas ferii zimowych wykorzystać na naukę, która przyda się w cieplejsze dni.

Pływalnia Miejska Atlantis organizuje naukę pływania na deskach SUP lub kajakach. Zajęcia odbywają się na dużym basenie i skierowane są do dzieci umiejących pływać.

W przypadku desek SUP, planowane są w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 10:00-12:00. Koszt wynosi 25 złotych za 2 godziny.

Z kolei w przypadku nauki związanej z kajakarstwem zajęcia planowane są w te same dni – poniedziałki, środy i piątki, ale między 9:00 a 11:00. Tu także koszt 2-godzinnych zajęć wyniesie 25 złotych.

W obu przypadkach obowiązują wcześniejsze zapisy, które możliwe są poprzez adres mailowy atlantis@posir.poznan.pl