Bezpłatny program utraty wagi dla mieszkańców metropolii poznańskiej

Stowarzyszenie Metropolia Poznań kontynuuje program „Odważ się na zdrowie”, w którym osoby mieszkające lub pracujące w Poznaniu i okolicach mogą bezpłatnie skorzystać z porad profesjonalistów, którzy pomogą im zrzucić zbędne kilogramy. To już ostatnie chwile na skorzystanie z okazji – program niebawem się kończy.

Każdy uczestnik programu rozpoczyna kurację od spotkania z dietetyczką, która diagnozuje problem i opracowuje zalecenia dietetyczne. W dalszym etapie uczestnicy, poza poradami dietetyczki (co dwa tygodnie), korzystają ze wsparcia psychologa oraz biorą udział w regularnych treningach prowadzonych przez doświadczonych trenerów. Uczestnicy otrzymują też na własność sprzęt do ćwiczeń, dzięki któremu będą mogli kontynuować kurację w domu. Program trwa 6 miesięcy i jest całkowicie bezpłatny.

Prowadzimy ten program już czwarty rok i możemy pochwalić się setkami zadowolonych uczestników, którym udało się pozbyć nadwagi lub otyłości. Przez pół roku zajęć większość z nich zmieniła nawyki żywieniowe i nadal prowadzi aktywny tryb życia, dzięki czemu utrata wagi jest trwała. Cieszymy się, że dzięki finansowaniu ze środków Unii Europejskiej i budżetu państwa możemy oferować mieszkańcom ten program całkowicie bezpłatnie, bo jego koszt byłby niebagatelny kuracja każdego uczestnika to wydatek około sześciu tysięcy złotych.

 mówi Agnieszka Lewandowska ze Stowarzyszenia Metropolia Poznań.

Bezpłatny program adresowany jest dla kobiet w wieku 45-59 lat i mężczyzn w wieku 45-64 lat mieszkających lub pracujących na terenie metropolii Poznań. Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie odwazsie.metropoliapoznan.pl.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Polityka prywatności i obowiązujące Warunki korzystania z usługi.