Herbaciarnia w Bibliotece Raczyńskich znów otwarta. Powstał także Pokój Pracy Zespołowej

Książka, herbata, ciastko i spokój to dla wielu idealny przepis na relaks. Biblioteka Raczyńskich może zapewnić wszystko. W gmachu głównym ponownie otwarto Herbaciarnię. Dodatkowo, uruchamiany jest Pokój Pracy Zespołowej, który z kolei pomoże tym, którzy szukają przestrzeni do pracy nad realizacją wspólnego projektu.

 

Herbaciarnia Biblioteki Raczyńskich znajduje się w gmachu głównym przy szatni, na poziomie „0”. Czytelnicy mogą tam się posilić i zrelaksować. Czynna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:30-19:30 oraz w sobotę w godzinach 10:30-16:30.

To jednak nie koniec niespodzianek. Na tym samym poziomie znajdzie się też Pokój Pracy Zespołowej (PPZ). To miejsce dla czytelników z aktywną kartą biblioteczną, którzy chcą popracować w zespole nad niekomercyjnym projektem edukacyjnym. To rozwiązanie idealne zwłaszcza dla uczniów i studentów.

Pomieszczenie będzie dostępne po wcześniejszej rezerwacji od poniedziałku do piątku od 9:30 do 19:30 oraz w soboty od 10:30 do 16:30.

Rezerwacja obejmuje korzystanie z pomieszczenia przez dwie godziny, ale z możliwością przedłużenia tego czasu. Dokonywać jej można przy ladzie w Informatorium (2. piętro), telefonicznie (nr tel.: 61 885 89 18) lub mailowo (informacja@bracz.edu.pl).