Seniorka wyhaftowała motocykl na aukcję WOŚP. Licytacją zainteresowali się internauci z całej Polski

Ma 77 lat i chciała włączyć się w pomoc w walce z sepsą. Pani Stefania wyhaftowała motocykl, a dzieło trafiło na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Inicjatywa skradła serca internautów.

 

Zaczęło się od postu na jednej z poznańskich grup. Pani Ania zamieściła krótką wiadomość z linkiem do aukcji. Jak wyjaśniła, jej 77-letnia babcia przez kilka tygodni haftowała motocykl, by móc wystawić go na charytatywną aukcję na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Niestety, mimo ogromu pracy włożonej w rękodzieło, aukcja nie cieszyła się zbyt dużym zainteresowaniem. Pani Ania postanowiła zamieścić ogłoszenie na poznańskiej grupie zrzeszającej mieszkańców Starego Miasta.

Post, a tym samym aukcja, zyskały rozgłos dopiero, gdy na swoim profilu na Instagramie opublikowali ją twórcy konta „Make Life Harder”. Bardzo szybko na aukcji pojawiło się więcej uczestników, a cena z nieco ponad 100 złotych w kilka godzin wzrosła niemal do 2 tysięcy złotych.

W opisie aukcji wskazano, że rękodzieło stworzyła pani Stefania Wagner, działająca w klubie Impresja przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Owińskach.

Licytacja potrwa do 12 lutego i dostępna jest tutaj.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Polityka prywatności i obowiązujące Warunki korzystania z usługi.