Poznańska policjantka biegła w umundurowaniu i ciężkim plecaku aż 100 km!

Emilia Korbanek, biegła Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, to nie tylko utalentowana policjantka, ale także pasjonatka biegania i aktywnego spędzania czasu wolnego. Ostatnio udało jej się osiągnąć niesamowity sukces, ukończyła bowiem Setkę Komandosa – zawody organizowane przez Wojskowy Klub Biegacza Meta w Lublińcu.

Dystans 100 km to nie lada wyzwanie, a Emilia podjęła je w jeszcze trudniejszych warunkach – biegała w umundurowaniu i z ciężkim plecakiem. Walka z czasem, przeciwnościami losu i własnymi słabościami była niełatwa, jednak policjantka z Poznania nie poddała się i pokonała dystans w czasie 17 godzin, 21 minut i 35 sekund.

W zawodach wzięło udział łącznie 308 zawodników, w tym 31 kobiet. Wynik Emilii zrobił wrażenie – ukończyła bieg jako 19. kobieta i 164. zawodniczka w klasyfikacji generalnej. To niesamowity wynik, na którym z pewnością można zazdrościć każdemu biegaczowi.

Emilia Korbanek udowodniła, że zdecydowanie nie boi się trudnych wyzwań i potrafi wykorzystać swoje umiejętności nie tylko w pracy, ale także w życiu prywatnym. Jej sukces to także wspaniała promocja aktywności fizycznej, która jest nie tylko zdrowa, ale również pomaga w rozwijaniu charakteru i odporności psychicznej.

Gratulujemy Emilii Korbanek osiągnięcia tak wspaniałego wyniku i życzymy kolejnych sukcesów, zarówno w pracy, jak i w pasji!