Odkryj zieloną stronę życia na wyjątkowym wydarzeniu Eko Targi w Starym Browarze!

W dniach 2-3 czerwca br., mieszkańcy Poznania i turyści mają niepowtarzalną okazję wziąć udział w Eco Targach, wydarzeniu poświęconym ekologii i życiu w duchu zrównoważenia z naturą. Targi odbędą się w Atrium Starego Browaru i zaoferują szeroki wachlarz ekologicznych produktów oraz spotkania z ekspertami z dziedziny ekologii.

Eco Targi to przede wszystkim prezentacja ekologicznych produktów, takich jak zdrowa żywność, torby, kosmetyki, ubrania i gadżety, które zostały stworzone z myślą o środowisku i naturze. Wydarzenie będzie doskonałą okazją, aby zapoznać się z ofertą lokalnych producentów i zdobyć wiedzę na temat ekologii.

W trakcie dwóch dni targów, uczestnicy będą mogli spotkać się z ekspertami z dziedziny ekologii, wziąć udział w prelekcjach, a także w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. 

Ponadto, w trakcie targów będzie prowadzony program telewizyjny na żywo, który poruszał będzie aktualne tematy związane z ekologią oraz przeprowadzał wywiady z ekspertami. To wyjątkowa okazja, aby poznać najnowsze trendy i ciekawostki ze świata ekologii.

Organizatorzy Eco Targów serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców i turystów do odwiedzenia Atrium Starego Browaru w Poznaniu i wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. To doskonała okazja, aby poznać ekologiczne produkty od lokalnych wytwórców, zdobyć wiedzę na temat ekologii oraz przekonać się, jak zrównoważone życie może wpłynąć na nasze codzienne funkcjonowanie.

Nie przegap tej niepowtarzalnej szansy i dołącz do nas na Eco Targach w Starym Browarze. Razem sprawmy, aby Poznań stał się bardziej ekologiczny!

Jeżeli chcesz wziąć udział w tym wydarzeniu jako wystawca napisz  do nas maila :

marketing@codziennypoznan.pl