Poznaniem wstrząśnie duża dawka dobra i zabawy – w szlachetnym celu!

Przez cały weekend restauracjami Whiskey in the Jar Poznań i Matii Sushi w Starym Browarze zawładną zwierzęce instynkty i kocie ruchy!

W programie organizatorzy przewidują ogrom atrakcji zarówno dziennych dla całych rodzin, jak i tych wieczorno– nocnych… a wszystko to wydarzy się pod hasłem PARTY ANIMAL, nie tylko dlatego, że atmosfera będzie wesoła i imprezowa, ale przede wszystkim dlatego, że cały weekend dedykowany będzie pomocy zwierzętom bezdomnym, podopiecznym Fundacji Głosem Zwierząt. 

Za tą niesamowitą dawką dobra i party vibe’u stoi cała rodzina Mitsuro oraz ARDOR – fundacja im. Mikołaja Koteckiego, przy wsparciu Starego Browaru i butiku eventowego NoName. Takie połączenie sił i dobrych serc może skutkować jedynie świetną zabawą i całą masą dobrych uczynków!

Impreza ma charakter charytatywny i ma na celu uzbieranie jak największej ilości środków finansowych na cele statutowe Fundacji Głosem Zwierząt oraz promowanie idei adopcji zwierząt bezdomnych ze schronisk i fundacji.

W programie między innymi:

– sobota: zajęcia jogi oraz stretching na trawie (w razie niepogody zajęcia odbędą się wewnątrz),

– piątek i sobota: szalone kolacje przy oprawie muzycznej z całą masą zabaw, atrakcji i animacji,

– sobota: PARTY ANIMAL clubbing night, czyli impreza klubowa z niespodziankami.

 Aby wesprzeć fundację Głosem Zwierząt w trakcie PARTY ANIMAL weekend:

– zamów drinka THANOS JAR do posiłku – zysk ze sprzedaży drinków w marcu, kwietniu i maju trafi do fundacji,

– w dniach 12 – 14.05 zamów kieliszek szampana Vueve Clicquot w Matii Sushi,

– zapisz się na sobotnią jogę i/lub stretching,

– weź udział w licznych zabawach i animacjach podczas weekendowych kolacji,

– przyjdź w sobotę na noc klubową!

W ten weekend zagrają między innymi: DJ Bartes, DJ Wu, Dj Night Owl! Sobotni wieczór uświetni pokaz tańca szkoły Ita Pole Dance. 

Aby dowiedzieć się więcej o szczegółach wydarzeń, zapisać na zajęcia lub po prostu – być na bieżąco – śledź media społecznościowe Whiskey in the Jar, Matii Sushi, Fundacji ARDOR im. Mikołaja Koteckiego, Fundacji Głosem Zwierząt.