Miasto szuka pracowników

Miasto Poznań przypomina o możliwościach pracy w swoich strukturach i o niemal 40 dostępnych stanowiskach w różnych urzędach miejskich i jednostkach organizacyjnych.

 

Wśród wakatów znajduje się stanowisko ds. komunikacji społecznej i obsługi multimedialnej w Gabinecie Prezydenta, a Wydział Informatyki poszukuje programistów Angular oraz specjalistów ds. analiz i wdrożeń. Dodatkowo. W Wydziale Oświaty, pracę znajdzie osoba z umiejętnościami w planowaniu i analizie budżetu.

Wydział Podatków i Opłat szuka specjalisty ds. księgowości, natomiast Wydział Finansowy potrzebuje kogoś do obsługi opłat. Wśród zainteresowanych ekonomią, Wydział Gospodarki Nieruchomościami poszukuje pracowników ds. ekonomiczno-windykacyjnych i zbywania przetargowego.

Możliwości nie ograniczają się jednak do pracy w urzędzie. Zarząd Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ oraz Zarząd Zieleni Miejskiej poszukują pracowników odpowiednio do aktualizacji danych ewidencji gruntów i budynków oraz do utrzymania terenów. Zakład Robót Drogowych zatrudni majstra, a Zarząd Transportu Miejskiego poszukuje sprzedawcy i kontrolera biletów.

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie oferuje wiele stanowisk, takich jak pracownik ds. realizacji świadczeń, zamówień publicznych i administracyjno-gospodarczych, aspirant pracy socjalnej, organizator społeczności lokalnej oraz pracownik socjalny. Natomiast Dom Pomocy Społecznej poszukuje opiekuna, opiekuna medycznego oraz pokojowej.

Zatrudnienie w sektorze oświaty jest dostępne w XXV Liceum Ogólnokształcącym im. Generałowej Jadwigi Zamoyskiej, które szuka kierownika gospodarczego, oraz w Szkole Podstawowej nr 59 im. gen. J. H. Dąbrowskiego, która zatrudni specjalistę ds. płac.

Szereg ofert pracy dotyczy także placówek medycznych. Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia poszukuje Naczelnej Pielęgniarki, a Zakład Opiekuńczo – Leczniczy i Rehabilitacji Medycznej Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej potrzebuje zastępcy pielęgniarki oddziałowej, fizjoterapeuty i muzykoterapeuty. Poznańskie Centrum Dziedzictwa poszukuje specjalistów ds. kadr i płac oraz sprzedaży.

W Poznańskim Ośrodku Specjalistycznych Usług Medycznych otwarta jest również posada zastępcy dyrektora ds. medycznych.

W kontekście bezpieczeństwa publicznego, Straż Miejska Miasta Poznania jest w trakcie poszukiwania nowego strażnika. Ta rola będzie miała kluczowe znaczenie dla utrzymania porządku i bezpieczeństwa w mieście.

Informacje dotyczące procesu rekrutacji, w tym terminy zgłoszeń, są dostępne w każdym ogłoszeniu o pracę. Szczegółowe oferty pracy można znaleźć na stronie bip.poznan.pl.

 

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Polityka prywatności i obowiązujące Warunki korzystania z usługi.