Dzień Familijny w Polskim Teatrze Tańca

Już jutro, 27 maja, Polski Teatr Tańca zaprasza dzieci wraz z rodzinami na Dzień Familijny – wydarzenie pełne atrakcji i interaktywnych zajęć.

 

Program dnia obejmuje dwa pokazy popularnego spektaklu “InstynkTY” w reżyserii Alicji Morawskiej-Rubczak. Przedstawienie jest skierowane do najmłodszych widzów – dzieci do lat 3. Spektakl gwarantuje bezpieczną przestrzeń, łagodną muzykę i wiele okazji do współdziałania, ruchu i zabawy dla maluchów. Obie sesje spektaklu, planowane na godz. 10:30 i 16:00, cieszyły się jednak tak dużym zainteresowaniem, że wszystkie bilety zostały już wyprzedane. 

Jednakże, w przerwach między spektaklami, artyści Polskiego Teatru Tańca przygotowali serię warsztatów dla dzieci. Dostępne będą warsztaty taneczno-ruchowe dla dwóch grup wiekowych (3-7 lat i 8-11 lat), warsztaty “Bąble we mgle” na dziedzińcu teatru, warsztaty charakteryzacji w foyer, a także sesje Jogi Śmiechu. Każdy warsztat trwa 30 minut.

W trakcie warsztatów dla dzieci, dorośli opiekunowie będą mieli okazję do relaksu podczas terapeutycznych zajęć z Jogi Śmiechu.

Bilety (dostępne online), w cenie 10 zł, uprawniają do udziału w dwóch warsztatach. Możliwe są różne konfiguracje udziału w warsztatach: 2 warsztaty dla dziecka, 1 warsztat dla dziecka i 1 dla dorosłego opiekuna, i inne. Po zakupie biletu teatr prosi o kontakt (e-mail: bilety@ptt-poznan.pl, tel.: +48 61 858 04 61) i podanie, w której grupie wiekowej dziecko będzie uczestniczyło w warsztatach.

Dzień Familijny to idealna okazja, by spędzić czas z rodziną w atmosferze kreatywności i radości.