Hej Poznań na dobry początek dnia już od 8:30!

Pierwszy tydzień września, pierwszy dzień nowego roku szkolnego i kolejny odcinek Hej Poznań! Kogo będziemy gościć na naszych kanapach w poniedziałkowy poranek?

 

Norbert Bojarski ze Szkoły Pływania Fregata Swimming opowie dlaczego nauka pływania jest ważna już od niemowlęcia. Czy to trend czy realne korzyści, co może dać nam woda i obcowanie z nią i w jakim wieku najlepiej rozpocząć naukę pływania?

O zakończonym projekcie „Ślad. Opowiedz mi swoją historie”, planach na nowy sezon artystyczny oraz warsztatach i technice linorytu porozmawiamy ze Studiem Korczak.

Z kolei Paulina Prusiecka z Bazaru Wyspiańskiego przybliży nam temat kolejnej edycji bazaru, a także tego, jak narodził się ten pomysł i jaka idea przyświeca bazarom w City Parku.

Piotr Michoń, profesor Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, autor bloga i podcastu Ekonomia Szczescia opowie charytatywnej wyprawie rowerowej z Polski do Santiago De Compostela w Hiszpanii, a także o swojej książce “Życzę Szczęścia”, która ukaże się 27 września.

Janusz Zieliński, przybliży nam na czym polega zarabianie na kryptowalutach, a także o poznańskich comiesięcznych spotkaniach ludzi mniej lub bardziej związanych z crypto czyli Bitcoin Tej.

Państwo Kalinowscy to była najbardziej znana para poznańskich kinomaniaków. Dni Poznańskich Kinomaniaków to ich swoiste memorandum dla nich, ale także święto kina, które zaczyna się już 7 września. O tym wydarzeniu opowie Gosia Kuzdra, organizatorka festiwalu.

Swoimi przepisami i kulinarnymi poradami podzieli się Ina Rybarczyk, która przygotuje coś pysznego w naszej telewizyjnej kuchni.

Zapraszamy już od 8:30!