Interwencja policji na ulicy Półwiejskiej: Bezdomny mężczyzna zaczepiał przechodniów

dziś około godziny 12:00 doszło do niecodziennej interwencji policji. Według informacji przekazanych przez Poznański Trójkąt Bermudzki, bezdomny mężczyzna zaczepiał osoby przechodzące obok, a jednej z nich miał nawet dotkliwie pobić.

Jak potwierdza podinsp. Iwona Liszczyńska z biura prasowego wielkopolskiej policji: “Według zgłoszenia, którym dysponujemy, mężczyzna zaczepiał i popychał ludzi przechodzących obok. Nie otrzymaliśmy jednak informacji potwierdzających, że doszło do pobicia”. Funkcjonariuszka dodaje: “Na chwilę obecną nie posiadamy informacji, aby którakolwiek z zaatakowanych osób odniosła obrażenia. Nasza interwencja na miejscu zdarzenia jeszcze się nie zakończyła.”

Policja podjęła decyzję o przetransportowaniu mężczyzny do Ośrodka dla Osób Nietrzeźwych. Podejrzewają, że mógł on być pod wpływem alkoholu, co mogło wpłynąć na jego agresywne zachowanie.

Przypominamy o konieczności zachowania ostrożności w miejscach publicznych oraz reagowania i informowania odpowiednich służb w sytuacjach zagrożenia dla bezpieczeństwa.