Nowatorskie zajęcia z fizjoterapią i ruchem na Wildzie w Poznaniu!

Dziś na Wildzie w Poznaniu rozpoczyna się wyjątkowy dzień dla wszystkich miłośników ruchu, tanecznych wrażeń i zdrowego trybu życia. Pierwsze zajęcia zaplanowane są na godzinę 10:00, a poprowadzi je Artur Bieńkowski – ekspert w dziedzinie fizjoterapii, choreografii i tańca. Pod nazwą “Movement”, uczestnicy przejdą przez różnorodne ćwiczenia, które wpłyną na ich mobilność, elastyczność i zdolności rozciągania.

Artur, dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu w tańcu i fizjoterapii, poprowadzi uczestników przez nietypowe ćwiczenia ruchowe. Zadba o to, aby każdy z uczestników mógł rozwinąć swoje umiejętności, zniwelować ewentualne ograniczenia i zacząć poruszać się bardziej płynnie.

Zastanawiasz się, dla kogo są te zajęcia? Otóż dla każdego! Bez względu na wiek czy doświadczenie w dziedzinie tańca czy fitnessu. Współczesny tryb życia, charakteryzujący się siedzącą pracą i ograniczoną aktywnością fizyczną, prowadzi do problemów z mobilnością, które dotykają już nawet dzieci w wieku szkolnym. Jeżeli chcesz poprawić swoją mobilność, zwiększyć zakres ruchu i nauczyć się nowych, interesujących technik ruchowych, to zajęcia prowadzone przez Artura są właśnie dla Ciebie!

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Wildy oraz całego Poznania – zarówno najmłodszych, jak i tych w bardziej zaawansowanym wieku. Dajcie sobie szansę na odkrycie nieznanych dotąd zakresów ruchu, poznanie własnego ciała i poprawę jakości życia. Czekamy na Was z otwartymi ramionami i pełnią energii!