Hej Poznań od 8:30!

Ostatnie tegoroczne letnie wydanie Hej Poznań przed nami. Z kim będziemy rozmawiać w tym tygodniu?

 

Marta Klepka opowie co nas czeka na kolejnej odsłonie kultowego wydarzenia jakim jest Być Kobietą On Tour, a także dlaczego wciąż warto mówić i rozmawiać z kobietami o kobietach.

Barbara Małecka – specjalistka ds. projektów w Teatrze Animacji – omówi nowy sezon artystyczny i premierę spektaklu „Tu mieszkamy”.

Z Arturem Zakrzewskim z Trenerowo porozmawiamy o akrobatyce dla dzieci i dorosłych oraz tym, jakie korzyści możemy wyciągnąć z takich aktywności.

Michał Zakrocki, Mikołaj Rytel z Ledon powiedzą o tym jak to się stało, że produkują neony i ledony. Porozmawiamy o rosnącym trendzie na te rozwiązania wnętrzarskie i o historii firmy – że z każdej porażki można się podnieść.

Seksuolożka Julia Bilarzewska zaprosi na nas Rozkosz Festiwal, którego celem jest szerzenie wiedzy i pogłębianie świadomości na temat roli przyjemności i zdrowia seksualnego w codziennym życiu. Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-24 września w Poznaniu

Andżelika Jabłońska opowie o Poznań Design Festival, który także w tym roku będzie odbywał się między innymi w Starym Browarze.

Wybory już tuż tuż. Czas na kolejna debatę poznanskich polityków i kandydatów do sejmu. W tym odcinku porozmawiamy z Panią Poseł Katarzyną Ueberhan, Lewica oraz Panem Posłem Bartłomiejem Wróblewskim, Prawo i Sprawiedliwość. Zapytamy między innymi o to co zrobią dla Poznania po 15 października.

W naszej redakcyjnej kuchni Ina Rybarczyk przygotuje coś pysznego i powie jak to zrobić w domu. Zdradzi kulinarne smaczki i swoje sposoby na smaczne posiłki.

Zapraszamy już w poniedziałek od 8:30.