Pierwszy jesienny “Hej Poznań” w tym roku!

Czas na pierwszy jesienny odcinek Hej Poznań. Jak zawsze nie zabraknie ciekawych rozmów. Z kim i o czym będziemy rozmawiać?

 

Rafał Antkowicz, organizator Festiwalu Kawy opowie o tym, dlaczego kochamy kawę, jak ją dobrze parzyć w domu i co się będzie działo na poznańskim Festiwalu.

O literackim tygodniu w Poznaniu, możliwości bliskiego spotkania ze słowem pisanym i o tym, co i dlaczego będzie się działo w czasie I Festiwalu Literatury do Poznania porozmawiamy z Igorem Frenderem ze Stowarzyszenia Pisarzy.

Beata Nowicka z Janeiro House przybliży temat o sportu jakim jest pole dance, a także pasji do tańca na rurze. Czy pole dance jest dla każdego?

Z Marcinem Kulusem z Wielkiej Spluwy porozmawiamy o fenomenie laser paintball.

Wystawa „Hodowankowie” mówi o poszukiwaniu miejsca w skomplikowanym ekosystemie, w którym żyjemy. Jej autorka jest Felka, która zagości w naszym studio i opowie o jej inspiracjach i potrzebie odpowiadania sztuką na potrzeby dzisiejszego świata.

Kolejna gorąca przedwyborcza debata. Tym razem porozmawiamy z Frankiem Sterczewskim z Koalicji Obywatelskiej, a także z Piotr Tuczynskim z Konfederacji.

W naszej kuchni pyszności serwować będzie Ina Rybarczyk, która jak zawsze wyjaśni także co i jak przyrządzić w domu.

Zapraszamy w poniedziałek od 8:30!