Reniferiada 2023 : Magiczne Targi Bożonarodzeniowe w Starym Browarze

Nie tylko święta Bożego Narodzenia przywołują magię, ale również atmosfera wokół nich. Targi Bożonarodzeniowe w Starym Browarze, znane jako Reniferiada, są tego najlepszym przykładem. Druga edycja tej niezwykłej imprezy odbędzie się w sercu Poznania, przyciągając mieszkańców i turystów do Starego Browaru, aby doświadczyć prawdziwego ducha świąt.

Wydarzenie to rozpocznie się na tle majestatycznej szachownicy w nowej części galerii, gdzie wystawcy z całej Polski zaprezentują swoje unikatowe produkty. Od ręcznie robionych ozdób choinkowych, przez świeże pierniki i wyjątkowe prezenty, po tradycyjne rękodzieło – wszystko to będzie dostępne w jednym miejscu.

Historia Bożego Narodzenia ożyje na nowo dzięki specjalnym pokazom i opowieściom. Goście będą mogli dowiedzieć się więcej o tradycjach i zwyczajach związanych z tym świętem, a także o tym, jak różne kultury świętują Narodzenie Pańskie.

Dla najmłodszych przygotowano szereg atrakcji. Animacje, gry i konkursy sprawią, że dzieci będą miały okazję aktywnie spędzić czas, jednocześnie ucząc się o świątecznych tradycjach. Możliwe, że niektóre z nich będą miały nawet szansę spotkać samego Świętego Mikołaja!

Oprócz kiermaszu, na uczestników czekają też warsztaty, podczas których będą mogli samodzielnie stworzyć świąteczne ozdoby czy nauczyć się piec tradycyjne świąteczne wypieki. To nie tylko okazja do nauki, ale również doskonały sposób na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Organizatorzy Reniferiady postawili na połączenie tradycji z nowoczesnością, co czyni te targi wyjątkowymi. Mieszkańcy Poznania i okolic, jak również turyści odwiedzający miasto w tym okresie, z pewnością będą zachwyceni różnorodnością i jakością prezentowanych produktów oraz atmosferą pełną magii.

Zapraszamy do Starego Browaru w drugi weekend grudnia i zachęcamy do doświadczenia magii świąt Bożego Narodzenia podczas Reniferiady!

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o kontakt mailowy :

marketing@codziennypoznan.pl