Poznańskie Halloween przy Kościelnej, czyli “upiorny” klimat i zabawa z Pasjonatami Podziemi

Poznań zostanie przeniesiony w… magiczny, upiorny świat podczas zbliżającego się wydarzenia organizowanego przez Stowarzyszenie Pasjonaci Podziemi. Na wszystkich, którzy pragną poczuć dreszcz emocji na skórze, czeka niezapomniana przygoda w schronie przy Kościelnej 50.

 

Wydarzenie, zaplanowane na sobotę, 28 października, zapowiada atmosferę pełną tajemnic, duchów i zjaw. Schron będzie nie tylko domem dla ducha, zjawy i kościotrupy, ale także dla niesamowitych dźwięków i upiornych dekoracji, które na pewno wywołają dreszcz na plecach. Dla najmłodszych uczestników od godziny 14:00 będą dostępne zajęcia kreatywne (do wyczerpania zapasów).

Ale to nie wszystko! W tym roku organizatorzy postanowili poszerzyć atrakcje poza sam schron. Goście będą mogli rozkoszować się zewnętrznym obszarem pełnym dmuchanych duchów, cmentarzem, fotobudkami i nawet specjalną strefą do zdjęć na wyspie dyniowej. Latające duchy, mroczny sklepik i wiele innych niespodzianek czeka na odwiedzających.

Dla najmłodszych uczestników przygotowano 500 upiornych słodyczy, więc żaden mały duch nie odejdzie z pustymi rękoma.

Uczestnictwo w imprezie nie wiąże się ze stałą opłatą. Tradycyjnie uczestnicy są zachęcani do wrzucania dowolnej kwoty do skarbonki. Zebrane środki zostaną przeznaczone na rozwój ekspozycji w schronie oraz organizację dwóch nadchodzących wydarzeń: Festiwal Świateł (18.11) i Mikołajki (2.12).

Aby w pełni doświadczyć atmosfery, warto pamiętać o godzinach działania schronu. Od 14:00 do 18:00 schron będzie oświetlony, natomiast od 18:00 do 21:00 uczestnicy będą mogli odkrywać jego tajemnice w całkowitych ciemnościach – organizatorzy zachęcają, by zabrać ze sobą latarki.