Z miłości do podróżowania – trwają targi Tour Salon

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich rozpoczęły się targi Tour Salon, czyli miejsce łączące miłośników podróżowania i osób lubiących odkrywać nowe miejsca.

 

Przez cały weekend na terenie MTP będzie można poznać turystyczne oferty miast, regionów, państw i najróżniejszych atrakcji. Wszystko to w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki. Przygotowano prelekcje, spotkania i warsztaty (Część z nich transmitowana jest na naszym portalu – śledźcie nasz profil Facebook).

Tegorocznym państwem partnerskim Tour Salon jest Madagaskar, ale wśród zagranicznych wystawców pojawili się też przedstawiciele m.in. Chorwacji, Finlandii, Ugandy, Gruzji czy Burundi.

Można też zapoznać się z ofertami poszczególnych regionów z Polski oraz poznać lokalne, wielkopolskie i poznańskie atrakcje. Warto zajrzeć na stoisko Portu Lotniczego Poznań-Ławica, gdzie można m.in. poznać bogatą siatkę połączeń prosto z Poznania.

Podczas piątkowego otwarcia wydarzenia wręczono „Róże Regionów”, czyli nagrody w konkursie Wydawnictwa Wiadomości Turystyczne.

Targi Tour Salon odbywają się już od ponad 30 lat i wciąż są źródłem inspiracji i zdobywania doświadczenia, dzięki czemu cieszą się zainteresowaniem poznaniaków i przyjezdnych. To miejsce dla promocji niezwykłych miejsc, regionów, czy też aktywnej turystyki w zgodzie z naturą.

Tegoroczna edycja potrwa do niedzieli.