Betlejem Poznańskie na MTP – oficjalna inauguracja dopiero jutro, ale atrakcje ruszają już dziś!

Mieszkańcy Poznania i turyści od wczoraj mogą korzystać z atrakcji Betlejem poznańskiego na pl. Wolności. Od dziś będą mieli niepowtarzalną okazję rozpocząć świąteczne świętowanie, odwiedzając jarmark świąteczny także na poznańskich targach. Wydarzenie to, które otwiera swoje podwoje już po raz kolejny, obiecuje być pełnym atrakcji doświadczeniem dla osób w każdym wieku.

 

Karolina Niementowska, dyrektorka ds. komunikacji korporacyjnej Grupy MTP, podkreśla, że każdy odwiedzający znajdzie coś dla siebie. Na terenie jarmarku znajduje się m.in. największe w mieście młyńskie koło oraz, jedno z nielicznych w Poznaniu, lodowisko pod chmurką.

W sobotnie południe najmłodsi będą mogli uczestniczyć w zabawach i posłuchać bajki czytanej przez Bajankę. Konkurs “Muzyka na jarmarku” rozpocznie się o 15:00 występem zespołu Emce One. O 17:00 z kolei wystąpi Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra Ukulele, tworząc niepowtarzalną atmosferę świątecznej zabawy.

W niedzielę o 13:00 Wujek Ogórek zaprosi najmłodszych do wspólnego śpiewu i tańca. O 17:00 nastąpi uroczyste otwarcie jarmarku, którego gwiazdą wieczoru będzie zespół Dagadana, znany z kinowego hitu “Chłopi”.

Jarmark będzie otwarty do 22 grudnia, oferując od wtorku do czwartku oraz w niedzielę godziny otwarcia od 11:00 do 21:00, a od piątku do soboty od 11:00 do 22:00. Na miejscu znajdą się liczne atrakcje, takie jak domek Świętego Mikołaja, zjazdy na pontonach, karuzela wenecka, autodrom, mirror cube, gadający Łoś Marcin, strzelnica, iluminacje świetlne i symulator lotu saniami.

Dla dzieci w wieku 3-10 lat specjalnie przygotowano Wielką Fabrykę Elfów, która zapewni świąteczne emocje i zabawę. Mieści się ona w Pawilonie nr 2, blisko głównego terenu jarmarku.

Betlejem Poznańskie na targach w Poznaniu to doskonała okazja, aby poczuć świąteczną atmosferę, skorzystać z wielu atrakcji i cieszyć się rodzinną zabawą. 

Zdjęcia i relacja z inauguracji Betlejem Poznańskiego na pl. Wolności dostępne są tutaj.