Potrójne zabójstwo w Puszczykowie: podejrzany 42-latek został doprowadzony do prokuratury

W Puszczykowie pod Poznaniem znaleziono ciała 29-letniej kobiety i jej dwóch córek w wieku 1,5 roku i 4,5 lat. Zatrzymano męża kobiety i ojca dziewczynek. Sprawą zajmują się poznańskie policja i prokuratura. Dziś zatrzymany 42-latek został doprowadzony do prokuratury. Na dzisiaj planowana jest też sekcja zwłok ofiar.

 

Zgłoszenie o odnalezieniu trzech ciał policja otrzymała po godzinie 15 w sobotę (18 listopada), o czym informowaliśmy na naszym portalu.

– Zostaliśmy poinformowani o wykryciu ciał kobiety i dwójki dzieci. W związku z tą sprawą zatrzymano mężczyznę – męża kobiety i ojca dzieci – przekazał nadkomisarz Maciej Święcichowski z biura prasowego wielkopolskiej policji.

 

Pierwsze przesłuchanie odbędzie się prawdopodobnie jutro (w poniedziałek – red.), po uzyskaniu opinii biegłych medyków – przekazał w niedzielę Andrzej Borowiak rzecznik wielkopolskiej policji.

Dziś mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie zostanie przesłuchany i zostaną przeprowadzone z nim czynności śledcze.

Rozpoczęły się także rozpoczęły się sekcje zwłok 29-latki oraz dzieci w wieku 1,5 roku i 4,5 roku.