Po godzinie 19:00 w sobotę wieczorem na ul. św. Marcin przyjechało kilka wozów strażackich na sygnale. Strażacy zatrzymali się przed CK Zamek i weszli do środka.
Jak przekazała nam dyżurna poznańskiej PSP, służby otrzymały zgłoszenie o konieczności interwencji w Zamku Cesarskim. Na miejscu okazało się, że alarm był fałszywy i nie stwierdzono zagrożenia.









.png)









