Centrum Poznania ożywa dźwiękami historii: Zaproszenie na spacer z ŁAPP Poznań

Centrum Poznania to nie tylko miejsce spotkań i handlu, ale także przestrzeń pełna nieodkrytych opowieści i dźwięków, które skrywają jego budynki, ulice, rośliny, zwierzęta i ludzie. Projekt ŁAPP Poznań to innowacyjna propozycja dla wszystkich, którzy pragną odkryć te historie w zupełnie nowy sposób – poprzez dźwięk.

ŁAPP Poznań to aplikacja słuchowiskowa, która pozwala wyruszyć na wyjątkowy spacer ścieżkami centrum miasta, odsłaniając jego nieznane zakątki i historie. Już w najbliższą sobotę, 16 marca o godzinie 12:00, organizatorzy zapraszają na wspólne wydarzenie, które umożliwi uczestnikom odkrywanie Poznania podczas niezwykłej, dźwiękowej przygody.

Spacer rozpocznie się przy Bibliotece Raczyńskich (pl. Wolności 19) i poprowadzi uczestników przez 12 unikalnych punktów, w których na odkrywców czekają mikro-słuchowiska. Każde z nich to inna historia, inny dźwiękowy obraz miasta, od pomnika Adama Mickiewicza, przez lwicę przy Operze, aż po zegarową wieżę Zamku.

Do uczestnictwa w spacerze wystarczy smartfon, słuchawki i chęć do odkrywania. ŁAPP Poznań to aplikacja dostępna bez konieczności instalowania, którą można uruchomić, skanując kod QR w jednym z punktów startowych. To idealna okazja, by na nowo zakochać się w Poznaniu, słuchając jego dźwiękowych opowieści.

Projekt ŁAPP Poznań to dzieło Fundacji FONORAMA, za realizację której odpowiadają pasjonaci historii, dźwięku i nowych technologii. Aplikacja powstała dzięki wsparciu Miasta Poznania i jest dostępna dla wszystkich chętnych przez cały rok.

Nie przegapcie okazji, by doświadczyć Poznania w zupełnie nowym wymiarze. Zarezerwujcie czas w najbliższą sobotę i dołączcie do nas na wspólny spacer z ŁAPP Poznań. Odkryjcie z nami, jak naprawdę brzmi serce miasta!

Informacje Praktyczne:

  • Data: 16.03.2024, godz. 12:00
  • Miejsce startu: Biblioteka Raczyńskich (pl. Wolności 19)
  • Wydarzenie na Facebooku: [Tutaj link do wydarzenia]
  • Czas trwania spaceru: około 60 minut

Punkty Startowe Aplikacji:

  • Centrum Informacji Kulturalnej (ul. Ratajczaka 44),
  • Biblioteka Raczyńskich (plac Wolności 19),
  • i inne wymienione lokalizacje.

Do zobaczenia na spacerze!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Polityka prywatności i obowiązujące Warunki korzystania z usługi.