Tragiczny wypadek na południu regionu. Nie żyją dwie osoby

Dwie osoby zginęły w wypadku, do jakiego doszło w niedzielę w powiecie rawickim w Wielkopolsce. Samochód, którym jechali mężczyźni, uderzył w przydrożne drzewa niedaleko Jutrosina.

 

Do wypadku doszło około godziny 10:30 na prostym odcinku drogi między Jutrosinem a Bartoszewicami w powiecie rawickim. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący 35-latek wykonywał manewr wyprzedzania innego samochodu. Gdy wracał na swój pas, zjechał na pobocze, uderzając w przydrożne drzewo, a następnie w kolejne.

Siła uderzenia była na tyle duża, że zarówno kierowca, jak i jego 52-letni pasażer zginęli na miejscu. Obaj byli obywatelami Mołdawii. Do uwolnienia pasażera z pojazdu konieczne było użycie sprzętu hydraulicznego.

Początkowo służby otrzymały zgłoszenie o trzech osobach podróżujących pojazdem, jednak po dojechaniu na miejsce ustalono, że w samochodzie znajdowało się dwóch mężczyzn.

Droga przez kilka godzin pozostawała zablokowana z uwagi na prowadzenie czynności śledczych przez policje i prokuraturę.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Polityka prywatności i obowiązujące Warunki korzystania z usługi.