Premiera programu “Hej Poznań”: Goście, tematy i atrakcje

Już w najbliższy poniedziałek o godzinie 8:30 odbędzie się premiera nowego programu “Hej Poznań”. Joanna Sobocińska, prowadząca show, zaprosi do studia niezwykłych gości, którzy podzielą się swoimi historiami, pasjami i planami na przyszłość.

Goście odcinka premierowego

Bella Mozarella – Mateusz i Paula Abramowicz Właściciele restauracji Bella Mozarella, Mateusz i Paula Abramowicz, to para z miłością do kuchni i gastronomii. Ich inspiracje pochodzą z licznych podróży, a włoskie specjały serwują w swoim autorskim, kreatywnym stylu. W rozmowie z Joanną Sobocińską opowiedzą o swojej historii, marzeniach i ulubionych daniach z menu.

Plenerowe Pałacowe – Adrianna Skórnicka Adrianna Skórnicka, specjalistka ds. filmu Kina Pałacowego, przedstawi nową inicjatywę – Plenerowe Pałacowe. Od lipca do września na Zamkowym Dziedzińcu odbywać się będą seanse najgorętszych tytułów filmowych sezonu. Skórnicka opowie o kondycji współczesnego kina, tematach, które dominowały w twórczości filmowej ostatniego roku oraz o oczekiwaniach publiczności.

Festiwal Najmłodszych – Alicja Morawska-Rubczak Początek lipca to czas wyjątkowy dla najmłodszych widzów teatralnych w Poznaniu, dzięki Festiwalowi Najmłodszych, który odbędzie się od 4 do 7 lipca. Alicja Morawska-Rubczak z Teatru Animacji porozmawia z Joanną Sobocińską o wartości teatru dla dzieci, odpowiednim wieku na pierwsze wizyty w teatrze oraz o tym, dlaczego teatr jest miejscem dla każdego.

Mirosław Hertmanowski Mirosław Hertmanowski, doświadczony sportowiec w dziedzinie siłowania na rękę, podzieli się swoją historią. Rozpoczął swoją przygodę w 2009 roku i osiągnął liczne sukcesy, w tym medale w Pucharze Polski oraz niedawny medal na mistrzostwach. Hertmanowski opowie o przygotowaniach do zawodów, sile ducha i ręki oraz swoich planach na przyszłość.

Chopin nad Cybiną Prof. dr hab. Piotr Tetlak, Paweł Antkowiak z Centrum Kultury Studenckiej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Bartosz Małolepszy, zastępca dyrektora Poznańskiego Centrum Dziedzictwa, opowiedzą o wyjątkowym wydarzeniu “Chopin nad Cybiną”, które odbędzie się 30 czerwca w Amfiteatrze nad Cybiną.

Michał Ruksza Michał Ruksza, pianista, kompozytor, aranżer i wokalista, od lat związany z Poznaniem, opowie o swojej fascynacji American Songbook oraz o najbliższych koncertach i wydarzeniach muzycznych, w których weźmie udział. Artysta zapewne uraczy widzów również swoim występem na żywo.

Zapraszamy do oglądania

Nie przegapcie premiery programu “Hej Poznań” w poniedziałek o godzinie 8:30. Będzie to wyjątkowa okazja, aby poznać inspirujące historie, ciekawe inicjatywy i wspaniałych ludzi, którzy na co dzień przyczyniają się do kulturalnego i społecznego życia Poznania.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Polityka prywatności i obowiązujące Warunki korzystania z usługi.