Zmiany dla pasażerów linii numer 174, 185, 191 i 218

Trwają prace remontowe na ulicy Umultowskiej, które wpływają na zmiany w kursowaniu kilku linii w tym rejonie Poznania. Są to linie autobusowe numer 174, 185, 191 i nocna nr 218.

 

Etap II – zakończenie od 1 lipca

Od 1 lipca (poniedziałek), w związku z zakończeniem II etapu remontu autobusy linii numer 174, 191 i nocnej nr 218 w kierunku Os. Sobieskiego powrócą na swoje stałe trasy tj. ulicami Umultowską i Opieńskiego. Przywrócone zostanie funkcjonowanie przystanków: Stoińskiego, Strugarka i Os. Batorego Pływalnia na ulicy Umultowskiej.

Etap III – od nocy 1 na 2 lipca

Od nocy z 1 na 2 lipca (poniedziałek na wtorek) do odwołania w związku z pracami na skrzyżowaniu Umultowska/Stoińskiego/Wiechowicza autobusy linii nocnej nr 218 w kierunku Franowa kursować będą objazdem:

Os. Sobieskiego – Smoleńska – Szymanowskiego – Szeligowskiego – Wiechowicza – Stoińskiego -…- Franowo

Od 2 lipca (wtorek) do odwołania wprowadzone zostaną następujące zmiany. Autobusy linii numer 174 i 191 z Os. Sobieskiego do Unii Lubelskiej/Os. Kopernika pojadą zmienionymi trasami:

Os. Sobieskiego – Smoleńska – Szymanowskiego – Szeligowskiego – Wiechowicza – Umultowska -…- Unii Lubelskiej/Os. Kopernika

Autobusy linii numer 185 w kierunku Os. Sobieskiego pojadą objazdem:

Rondo Śródka -…- Umultowska – Stoińskiego – nawrót na dawnej pętli Os. Łokietka – Stoińskiego – Wiechowicza -…- Os. Sobieskiego

Na trasie objazdowej autobusy nr 185 zatrzymywać się będą tylko na przystanku Stoińskiego po skręcie w ul. Stoińskiego. Z użytkowania wyłączone zostaną przystanki: Os. Batorego Pływania oraz Strugarka na ulicy Umultowskiej.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Polityka prywatności i obowiązujące Warunki korzystania z usługi.