Podsumowanie grup na Euro 2024

Ponad 30 niesamowitych spotkań, przepiękne gole i dramatyczne porażki. Tak możemy podsumować rozgrywki grupowe w ramach Mistrzostw Europy EURO 2024. Choć nadzieja polskich kibiców zakończyła się już na dobre, to jednak rozgrywki ⅛ finałów dopiero się rozpoczęły. Wciąż możemy kibicować innym reprezentacjom w dążeniu do wygranej na EURO 2024. Sprawdź podsumowanie rozgrywek grupowych i dowiedz się, kto odniósł największy sukces, a kto porażkę.

Ile punktów zdobyły drużyny w grupie A na EURO 2024?

Zestawienia grupowe drużyn w grupie A są niepodważalne. W tym przypadku faworytem są Niemcy, którzy zdobyli aż 7 punktów z wynikiem meczów 8:2. Na drugim miejscu wylądowała Szwajcaria w 5. punktami, natomiast trzecie miejsce zajęła reprezentacja Węgier. Szkocja niestety uzyskała tylko jeden punkt, tracąc aż 7 bramek we wszystkich meczach.

Kiedy porównasz punktację w poszczególnych grupach EURO 2024, będziesz w stanie łatwiej oszacować, na kogo warto postawić w kolejnych rozgrywkach na ⅛ i ¼ finałów. Sprawdź też typy bukmacherskie na EURO 2024: https://sport.betfan.pl/typy-bukmacherskie/typy-euro-2024/. W ten sposób jeszcze precyzyjniej zaplanujesz swoje ruchy i zyskać realną szansę na wygraną w obstawionych meczach.

Jak wygląda punktacja w pozostałych grupach EURO 2024 i kto zajął pierwsze miejsca?

W poszczególnych grupach na EURO 2024 pierwsze miejsca zajęły reprezentacje, które zdobyły najwięcej bramek i jednocześnie utraciły ich jak najmniej. Zobacz, kto został faworytem w poszczególnych rozgrywkach grupowych:

  • Grupa B: Hiszpania z wynikiem 9 punktów.
  • Grupa C: Anglia z wynikiem 5 punktów.
  • Grupa D: Austria z wynikiem 6 punktów.
  • Grupa E: Rumunia z wynikiem 4 punktów.
  • Grupa F: Portugalia z wynikiem 6 punktów.

W powyższych przypadkach nie ma powodów do zaskoczenia, choć dla kibiców rozczarowaniem był wynik reprezentacji Francji, która uzyskała o 1 punkt mniej od Austrii w swojej strefie grupowej.

Pamiętaj, że rozgrywki w ramach ⅛ finałów trwają. Wciąż możesz sprawdzić stawki zakładów bukmacherskich i spróbować swoich sił w rekreacyjnym obstawianiu meczów: https://betfan.pl/lista-zakladow/pilka-nozna/euro-2024-turniej/euro-2024-mecze/9265/ 

Kto nie awansował do ⅛ finałów z trzecich miejsc?

Po zakończeniu rozgrywek grupowych na Mistrzostwach Europy EURO 2024 poznaliśmy wszystkie drużyny, które wezmą udział w dalszych zmaganiach. Niestety z tabeli drużyn z miejsc trzecich bez awansu zakończyła reprezentacja Węgier i Chorwacji. W tej tabeli rozgrywek najlepiej wypadła Holandia, Gruzja i Słowacja, zgarniając dla siebie po 4 punkty.

Reprezentacja Polski w grupie D zajęła niestety ostatnie miejsce z wynikiem 1 punktu i bilansem uzyskanych i utraconych bramek 3:6. To niestety kiepski wynik, z którego nie są zadowoleni ani kibice, ani selekcjoner, ani z pewnością nasi zawodnicy.

A zatem pierwsze rozgrywki grupowe w ramach Mistrzostw Europy przyniosły wiele niespodzianek – chociażby sromotną przegraną w grupie naszej reprezentacji. Mimo to warto kontynuować oglądanie kolejnych meczów, które z pewnością będą coraz bardziej emocjonujące.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Polityka prywatności i obowiązujące Warunki korzystania z usługi.