Nowa trasa z poznańskiego lotniska w systemie rezerwacyjnym Wizz Air!

To dobra wiadomość dla pasażerów poznańskiego lotniska Ławica – jesienią zostanie uruchomione połączenie, które nie tylko ułatwi podróżowanie w bardzo popularnym wśród pasażerów kierunków, ale także… zwiększy szanse na jeszcze tańsze bilety.

 

W systemie rezerwacyjnym Wizz Air pojawiło się nowe połączenie z lotniska Poznań-Ławica. Od 28 października dostępne będą loty do Rzymu, a dokładniej na lotnisko Rzym Fiumcino. Mają odbywać się trzy razy w tygodniu, w poniedziałki, środy i piątki, co pozwala na zaplanowanie dogodnych dla siebie terminów urlopu – zarówno na dłuższy, jak i na krótszy pobyt.

Nowe połączenie cieszy nie tylko z samego faktu rozwoju siatki połączeń na Ławicy, ale także ze względu na… potencjalnie większe szanse na tanie bilety. Dlaczego?

Do Rzymu ze stolicy Wielkopolski lata także Ryanair, choć na inne lotnisko – Ciampino. Sezon letni to loty 4 razy w tygodniu, ale w zimowym będą odbywać się jedynie 2. Obie linie z pewnością będą walczyć o każdego pasażera, prawdopodobnie kusząc promocjami, a to dobra wiadomość dla podróżnych.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Polityka prywatności i obowiązujące Warunki korzystania z usługi.