Weekend z Łazarskim Latem – co czeka na poznaniaków?

Wakacje w pełni, a Łazarskie Lato nabiera rozpędu, oferując mieszkańcom Poznania tygodnie pełne atrakcji. Każdego dnia czekają na mieszkańców różnorodne warsztaty, wydarzenia i strefa relaksu z leżakami, kącikiem malucha, lodobusem oraz nową, ulubioną przez wielu huśtawką.

 

Już jutro, w sobotę 6 lipca, zaplanowano wyjątkowe wydarzenia. O godzinie 12:00 rozpoczną się “Zielone warsztaty” organizowane przez Zieloną Grupę, podczas których uczestnicy będą mogli stworzyć własne ekosiatki i ekotorby. To doskonała okazja, aby w kreatywny sposób przyczynić się do ochrony środowiska.

Późnym popołudniem, o 17:00, odbędzie się spotkanie pod hasłem “Łazarskie historie”. Wirtualny Łazarz i Centrum Inicjatyw Lokalnych Łazanka zapraszają mieszkańców do wspomnień o dawnym Łazarzu oraz rozmów o współczesnym obliczu tej części Poznania. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o historii i tradycjach Łazarza, a także wymienić się doświadczeniami z innymi mieszkańcami.

Na zakończenie dnia, o 18:00, rozpocznie się potańcówka z muzyką na żywo. Zespół Te para tres zadba o oprawę muzyczną, gwarantując świetną zabawę i taneczne rytmy dla wszystkich uczestników. To doskonały sposób na spędzenie sobotniego wieczoru w rytmach muzyki na żywo.

W niedzielę, 7 lipca, Łazarskie Lato zaprasza na spektakl teatralny “WŁOSZCZYZNA” w wykonaniu TeatruRyle, który rozpocznie się o godzinie 12:00. To propozycja dla rodzin z dziećmi, które chcą spędzić czas na świeżym powietrzu, ciesząc się kulturą i sztuką.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Polityka prywatności i obowiązujące Warunki korzystania z usługi.