Czasowe zmiany na ul. Leśnych Skrzatów

W związku z nadchodzącymi pracami renowacyjnymi na ul. Leśnych Skrzatów, Miejski Inżynier Ruchu informuje o planowanych zmianach w organizacji ruchu, które rozpoczną się w poniedziałek.

 

Od 8 do 10 lipca 2024 r., na krótkim środkowym odcinku ulicy, prowadzone będą prace związane z renowacją sieci kanalizacji deszczowej. W tym czasie jezdnia zostanie zwężona do jednego pasa, a przystanek autobusowy w kierunku ul. Brzechwy zostanie tymczasowo przesunięty.

Dalsze prace na ul. Leśnych Skrzatów będą kontynuowane od 11 lipca do 11 października. W tym okresie realizowane będą prace związane z przebudową zjazdu i przystanków autobusowych, likwidacją dwóch zjazdów, modernizacją drogi dojazdowej oraz wydłużeniem lewoskrętu w ul. Bukowską. Te działania spowodują czasowe zmiany w organizacji ruchu.

Prace będą prowadzone etapami, co spowoduje miejscowe zwężenia jezdni, chodnika oraz drogi rowerowej. W razie potrzeby ruch pojazdów może być sterowany ręcznie. Podczas przebudowy przystanków autobusowych zostaną wyznaczone przystanki tymczasowe oraz dojścia do nich.

ZDM apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych prac oraz dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Polityka prywatności i obowiązujące Warunki korzystania z usługi.