Zacznij tydzień z Hej Poznań

Kolejny wakacyjny tydzień przed nami, a to oznacza kolejny odcinek Hej Poznań! Kogo będziemy gościć w najnowszym odcinku?

 

Aquapólko to niezwykłe gospodarstwo z miejscowości Pólko słynące z najwyższej jakości upraw. Jego założyciele, Karol i Katarzyna Kapłon opowiedzą nam o specyfice prowadzenia gospodarstwa, organicznej żywności i różnicach między żywnością bio a marketową.

Zbigniew Zachariasik jest autorem profilu Klatki schodowe warte Poznania, w którym odkrywa przed czytelnikami nieznane zakamarki poznańskim kamienic. W programie Hej Poznań opowie o swoich najciekawszych znaleziskach, tajemnicach i historii poznańskich klatek schodowych.

Sekcje filmowe, muzyczne, warsztaty i wspólne aktywności fizyczne to wszystko w Poznaniu już od 10 do 14 lipca w ramach Festiwalu Czas Letni, o którym opowie Przemysław Murawski.

Przestrzeń dla sztuki Zero3 to miejsce dla rozmów o sztuce. To miejsce prezentacji i promocji artystów sztuki współczesnej. Już w najbliższy wtorek w tej przestrzeni na poznańskim Gòrczynie odbędzie się wydarzenie Kij w Mrowisko, gdzie zostaną zaprezentowane prace takich artystów jak Kasia Kmita czy Marcin Mierzicki. O wernisażu opowie kuratorka wystawy Róża Tomikowska.

Paweł Lisek to utalentowany wokalista z polskiej sceny muzycznej. Zdobył III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Muzyki Filmowej oraz 25. miejsce w Top 100 podczas Międzynarodowego Konkursu Aim 2 Fame, gdzie rywalizowało kilka tysięcy uczestników. W Hej Poznań opowie o swoim najnowszym singlu Tu i Teraz, a także o współpracy z wieloma cenionymi poznańskimi muzykami

Eryk Matuszkiewicz, toksykolog odpowie na nasze pytania dotyczące zagrożeń związanych z toksycznymi substancjami i zatruciami, na jakie mogą natknąć się osoby wyjeżdżające na wakacje. Ekspert podzieli się nie tylko fachową wiedzą, ale także praktycznymi wskazówkami, jak unikać niebezpieczeństw i jak reagować w sytuacjach zagrożenia. To niezwykle ważne i aktualne tematy, które pomogą wam cieszyć się bezpiecznym i spokojnym wypoczynkiem.

W naszej kuchni Ina Rybarczyk przygotuje ciekawe, zdrowe i smaczne propozycje na stoły.

Zapraszamy w poniedziałek od 8:30.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Polityka prywatności i obowiązujące Warunki korzystania z usługi.