Kobieta, która potrąciła pieszą na ul. Biskupińskiej i uciekła z miejsca zdarzenia usłyszała zarzuty

Policja postawiła zarzuty kobiecie, która w sobotę potrąciła pieszą na przejściu dla pieszych przy ul. Biskupińskiej i uciekła z miejsca zdarzenia.

 

Do wypadku doszło w godzinach popołudniowych w sobotę, 7 lipca. Jak wynika z policyjnych ustaleń, 65-letnia piesza prawidłowo przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych, gdy została potrącona przez samochód osobowy.

Kierująca pojazdem oddaliła się z miejsca zdarzeniaj. Ta odniosła obrażenia na tyle poważne, że została przetransportowana na oddział intensywnej opieki medycznej i nadal przebywa w szpitalu. Jej stan określany jest jako ciężki.

Policjanci jeszcze tego samego dnia odnaleźli samochód biorący udział w zdarzeniu, jednak dopiero w niedzielę zgłosiła się do nich kobieta, która twierdziła, że to ona siedziała za kierownicą pojazdu. Policja zatrzymała ją i pobrała krew do badań. Funkcjonariusze podejrzewają, że mogła oddalić się z miejsca wypadku z uwagi na fakt, że w chwili zdarzenia mogła być pod wpływem alkoholu.

Kierująca usłyszała zarzuty nieumyślnego spowodowania wypadku oraz ucieczki z miejsca zdarzenia. Śledztwo w sprawie trwa.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Polityka prywatności i obowiązujące Warunki korzystania z usługi.