Dzień Dziecka z Postrzeganiem Pozazmysłowym

Już 12 października 2024 roku odbędzie się pierwsza impreza pokazująca na dużą skalę widzenie pozazmysłowe u dzieci. W imprezie weźmie udział około 50 dzieci w wieku od 3 do 18 roku życia.

Głównym celem wydarzenia jest promocja w Polsce tematyki widzenia pozazmysłowego.

Impreza potrwa od godziny 12:00 do godziny 23:00. Pierwsze pięć godzin to zabawy dla dzieci przeplatane biesiadą z pysznym jedzeniem. Dla dzieci przygotowano aż 32 zabawy rozwijające widzenie pozazmysłowe. Zabawy można wykonywać z maską na oczach lub bez maski. Za sam udział w zabawie dziecko otrzymuje diamencik, który daje mu możliwość wymienienia go na zabawkę. W tym celu przygotowano ponad 900 prezentów, a każde dziecko może wyjść z imprezy z 18 prezentami.

Dla wielu rodziców może być szokiem, że już podczas pierwszych zajęć ich dzieci segregują klocki wg kolorów czy czytają książeczkę z zasłoniętymi oczami. Polska Akademia Postrzegania Pozazmysłowego ma najlepsze wyniki w Europie w uruchamianiu postrzegania pozazmysłowego u dzieci. Akademia opracowała system uczenia dzieci oraz system certyfikacji dzieci. W imprezie bierze udział kilka dzieci z certyfikatami Akademii i można zobaczyć, że dla takich dzieci właściwie nie ma ograniczeń. Uczestnikom imprezy zaleca się po powrocie do domu zmienić PIN do karty płatniczej.

Organizatorem imprezy jest Polska Akademia Postrzegania Pozazmysłowego działające w ramach fundacji REMIDIUM zajmująca się Postrzeganiem Pozazmysłowym u dzieci. Stąd też nazwa imprezy, czyli Dzień Dziecka Remidium lub zastępczo Dzień Dziecka z Postrzeganiem Pozazmysłowym.

Fundacja Remidium jest jedyną instytucją w Polsce zajmującą się postrzeganiem pozazmysłowym u dzieci.

Wszystkie zabawy zostały opracowane na bazie doświadczeń Akademii, która przez rok prowadziła zajęcia stacjonarne ze 100% skutecznością. Widzenia pozazmysłowego można nauczyć każde dziecko a 45 % dzieci w Polsce ma bardzo rozwinięte predyspozycje nazywane przez Akademię sensytywnością.

Prezes Fundacji Remidium Natali Reisner postawiła na sprawdzony w Akademii mechanizm świadomości kolektywnej. Polega on na tym, że w imprezie mogą wziąć udział tylko ludzie otwarci i pozytywnie nastawieni do postrzegania pozazmysłowego. Dziecko wchodząc w takie środowisko ma widzenie pozazmysłowe uruchamiane „z automatu”. Takiego dziecka nie trzeba uczyć, wystarczy mu pokazać jego możliwości.

W imprezie mogą brać udział dzieci z opiekunami oraz instruktorzy widzenia pozazmysłowego u dzieci szkoleni przez Polską Akademię. Akademia szkoli obecnie ponad 300 osób z Polski i Zagranicy i jak podkreśla Pani Natali, Fundatorka Fundacji, Akademia uczy tylko Polaków, w tym wielu Polaków mieszkających w różnych krajach i na różnych kontynentach.

W Warszawie i Krakowie działają już oddziały stacjonarne Akademii gdzie dzieci uczą się w grupkach 4-osobowych wykorzystując świadomość kolektywną. Kolejny oddział ma ruszyć w listopadzie w Poznaniu. Jest to bardzo ważna lokalizacja ze względu na ośrodek dla niewidomych w Owińskach pod Poznaniem.  Widzenie pozazmysłowe daje możliwość widzenia dzieciom niewidomym. Wykorzystanie postrzegania pozazmysłowego przez niewidomych daje im możliwość nawet widzenia własnych rodziców czy rodzeństwa. Takie metody są wykorzystywane w Stanach Zjednoczonych czy w Rosji. W Polsce jest to nadal temat TABU. Nie wykluczone, że w Poznaniu powstanie pierwszy taki ośrodek w Polsce szkolący niewidome dzieci i dzieci z dużą dysfunkcja wzroku.

W innych krajach temat ten jest bardziej znany. W Stanach Zjednoczonych zajmuje się tym od 20 lat Mark Kommisarov, a w Niemczech od 10 lat Firma Sehen Ohne Augen.

Rozwijanie widzenia pozazmysłowego to nie tylko super zabawa dla dzieci niezwykle je dowartościowująca, ale także wymierne korzyści. Takie dzieci potrafią przewidywać wyniki zadań matematycznych, rozwiązują intuicyjnie testy, zyskują rewelacyjna pamięć, ale także rozwijają u siebie prekognicję (przewidywanie zdarzeń) i telepatię.

Poza niezwykłym rozwojem dzieci sensytywność ma wpływ na zdrowie dzieci.

Organizatorzy imprezy nie zapomnieli także o rodzicach, którzy w 4 zabawach biorą udział razem ze swoimi pociechami. Przygotowano także blok zabaw dla dorosłych sprawdzający ich widzenie pozazmysłowe.

W Dniu Dziecka mogą wziąć udział dzieci i rodzice, którzy do tej pory nie mieli styczności z postrzeganiem pozazmysłowym. W pierwszej godzinie imprezy 8 certyfikowanych instruktorów przez zabawę testuje sensytywność dzieci. Każda kolejna zabawa to wzrost umiejętności dzieci.

Po zakończeniu pierwszej 5-godzinnej części imprezy z jedzonkiem i zabawami zaplanowana jest kolejna cześć poświęcona na integrację dzieci i rodziców.  Tu można porozmawiać z instruktorami widzenia pozazmysłowego z Polski i zagranicy. W imprezie bierze udział aż 16 instruktorów. W tej części także nie zapomniano o dzieciach organizując im różne atrakcje. Przykładowo dzieci mogą nauczyć się robić zwierzątka z baloników lub same ukręcić sobie watę cukrową. Kto z nas o tym nie marzył podczas różnych festynów? Na imprezie obowiązują stroje jak na balu maskowym.

Będzie to jedyne miejsce w Polsce gdzie będzie można zobaczyć, że dzieci w stroju supermena czy czarodzieja poza przebraniem naprawdę maja super moce.

Zabawa zabawą, ale to te dzieci będą nas kiedyś leczyć i uczyć nasze wnuki. To 12 października w Krzemieniewie, 83 km od Poznania, zacznie się nowa ERA.

Prezes Fundacji i jej Fundatorka Pani Natali przewiduje, że będzie to impreza historyczna, która spowoduje wiele przemian w Polsce. Pokazanie w jednym miejscu 50 dzieci z zaawansowanym widzeniem pozazmysłowym powinno sprowokować wiele pytań o poziom polskiej edukacji, medycyny, nauki.

Na imprezę jest jeszcze 9 miejsc dla dzieci.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem https://swiatdzialainaczej.pl/ddr/