Do wypadku doszło w rejonie wiaduktu nad stacją kolejową Gądki, czyli za wyjazdem z Borówca. Zderzyły się dwa pojazdy, w wyniku czego jeden z nich dachował i co najmniej jedna osoba została poszkodowana.
Droga jest obecnie zablokowana, a na miejsce dojeżdżają służby.
Z uwagi na zamknięcie drogi w Koninku, kierowcy okolicznych miejscowości, w tym Borówca, Mościenicy czy samych Skrzynek mają ograniczone możliwości ominięcia utrudnień. Muszą jechać np. przez Kamionki i Szczytniki lub Starołękę.
Na S11 tworzy się coraz większy korek, który obecnie zaczyna się już na wysokości Skrzynek.














