Zaginął 16-letni Dominik. Rodzina i policja proszą o pomoc w poszukiwaniach

Rodzina oraz policja prowadzą poszukiwania Dominika, który zaginął w piątek, 27 lutego 2026 roku, około godziny 20:00. Nastolatek po raz ostatni był widziany w rejonie Śródki oraz ulicy Warszawskiej w Poznaniu. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

Z przekazanych informacji wynika, że chłopak może przemieszczać się po terenie Poznania. W chwili zaginięcia ubrany był w czarne spodnie dresowe marki Puma oraz ciemnogranatową bluzę z kapturem. Miał przy sobie czarny plecak.

Do chwili obecnej nie udało się ustalić miejsca jego pobytu. Rodzina podkreśla, że każda informacja może mieć znaczenie.

Osoby, które widziały Dominika lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jego przebywania, proszone są o pilny kontakt z Komisariatem Policji Poznań Nowe Miasto przy ul. Polanka pod numerem telefonu 47 771 23 11.

Można również skontaktować się bezpośrednio z ojcem chłopca, Jakubem Wolnym, pod numerem telefonu 500 858 392.

Policja apeluje o niezwłoczne przekazywanie wszelkich sygnałów, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionego.