Po ośmiu protestach w ramach akcji „Łańcuch Światła”, podczas której obywatele wyrażali swój sprzeciw wobec zmian w sądownictwie prowadzonych przez rząd PiS, inicjatorzy manifestacji chcą trochę rozładować atmosferę. W niedzielę, w centrum miasta, odbędzie się więc „Piknik Obywatelski”.













