Odkopano wejście do południowego przepustu Śluzy Cybińskiej

Po pokonaniu wielu trudności technicznych udało się wykonać otwór pozwalający określić możliwość wykorzystania południowego przepustu Śluzy Cybińskiej na ścieżkę pieszo-rowerową - poinformowało na swojej stronie internetowej Miasto Poznań. Czyżbyśmy mieli doczekać się bezkolizyjnego łącznika terenów nadwarciańskich z Maltą?