Ryk silników, rozpędzone motocykle i samochody „gazujące” nocą pod oknami mieszkańców – właśnie o tym najgłośniej dyskutowano podczas spotkania prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka z mieszkańcami osiedla Warszawskie–Pomet–Maltańskie. Temat hałasu z ul. Warszawskiej wraca tam regularnie, ale tym razem emocje były wyjątkowo duże.
spotkanie-prezydenta-z-mieszkancami
Temat osiedla Maltańskiego ponownie wywołał ogromne emocje. Podczas spotkania prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka z mieszkańcami osiedla Warszawskie–Pomet–Maltańskie padły pytania o przyszłość terenu, możliwość jego wykupu przez miasto i odpowiedzialność za wieloletni konflikt wokół tego miejsca. Odpowiedzi prezydenta były jednoznaczne.
Kolejne osiedle na mapie Poznania doczeka się spotkania mieszkańców z władzami miasta. Tym razem Jacek Jaśkowiak odwiedzi osiedle Warszawskie-Pomet-Maltańskie, gdzie będzie rozmawiał z poznaniakami o sprawach ważnych dla tej części miasta, od codziennych problemów po pomysły na przyszłe inwestycje i rozwój okolicy. Z uwagi na kontrowersje i sytuację związaną z...
Poniedziałkowy wieczór na poznańskiej Woli upłynął pod znakiem bezpośredniej rozmowy mieszkańców z władzami miasta. W Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 13 przy ul. Hangarowej odbyło się spotkanie z Jackiem Jaśkowiakiem, które przyciągnęło liczne grono mieszkańców zainteresowanych przyszłością swojej dzielnicy.
Mieszkańcy poznańskiej Woli będą mieli okazję bezpośrednio porozmawiać o sprawach swojego osiedla z Jackiem Jaśkowiakiem. W poniedziałek, 20 kwietnia, odbędzie się kolejne spotkanie w ramach cyklu wizyt w różnych częściach miasta, którego celem jest poznanie lokalnych potrzeb i oczekiwań.
Hałas z lotniska Ławica i ul. Dąbrowskiego, problemy z nielegalnymi wyścigami, potrzeba nowej linii autobusowej, ale też inwestycje drogowe i plany rozwoju osiedla - to główne tematy środowego spotkania prezydenta Jacka Jaśkowiaka z mieszkańcami Krzyżownik-Smochowic.
Już jutro pierwsze po wakacyjnej przerwie spotkanie prezydenta Poznania z mieszkańcami. Tym razem Jacek Jaśkowiak odwiedzi osiedle Krzyżowniki-Smochowice.
W czwartek, 6 lutego, prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak spotkał się z mieszkańcami osiedla Antoninek - Zieliniec - Kobylepole, by omówić najważniejsze kwestie dotyczące tej części miasta. Dyskusja skupiła się przede wszystkim na problemach związanych z infrastrukturą drogową, działalnością fabryki Volkswagen Poznań oraz planowanych inwestycjach w rejonie.
Powracają spotkania prezydenta Poznania z mieszkańcami. Pierwszym w 2025 roku będzie to na terenie osiedla Antoninek-Zieliniec-Kobylepole, które odbędzie się już w czwartek, 6 lutego.
Podczas spotkania z mieszkańcami Świerczewa, Prezydent Poznania, Jacek Jaśkowiak, przedstawił plany dotyczące znaczących inwestycji infrastrukturalnych na terenie osiedla. Rozmowy dotyczyły przede wszystkim poprawy infrastruktury drogowej, budowy przejazdu przez tory kolejowe oraz realizacji projektów odwodnieniowych.














.png)




