Mieszkańcy Krzyżownik-Smochowic, Ogrodów i Woli zabrali głos. O transporcie, hałasie i przyszłości zachodniego Poznania

Poznańskie fyrtle znów stały się przestrzenią otwartego dialogu - 18 marca na Ogrodach odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Rada dla Mieszkańca. Pobryncz radnemu o swoich sprawach”, podczas którego mieszkańcy Krzyżownik-Smochowic, Ogrodów i Woli bezpośrednio rozmawiali z radnymi oraz urzędnikami o najważniejszych wyzwaniach swoich osiedli.

Rada Miasta zaprasza mieszkańców Głuszyny, Krzesin i Starołęki na otwarte spotkanie

We wtorkowy wieczór mieszkańcy Głuszyny, Krzesin i Starołęki będą mieli okazję porozmawiać z miejskimi radnymi o sprawach, które bezpośrednio dotyczą ich codziennego życia. W Szkole Podstawowej nr 63 odbędzie się otwarte spotkanie, przygotowane jako część szerszej inicjatywy Rady Miasta Poznania, mającej wzmocnić dialog z lokalnymi społecznościami. Radni zapowiadają, że chcą...