Poznańskie fyrtle znów stały się przestrzenią otwartego dialogu - 18 marca na Ogrodach odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Rada dla Mieszkańca. Pobryncz radnemu o swoich sprawach”, podczas którego mieszkańcy Krzyżownik-Smochowic, Ogrodów i Woli bezpośrednio rozmawiali z radnymi oraz urzędnikami o najważniejszych wyzwaniach swoich osiedli.
spotkanie-z-mieszkańcami
We wtorkowy wieczór mieszkańcy Głuszyny, Krzesin i Starołęki będą mieli okazję porozmawiać z miejskimi radnymi o sprawach, które bezpośrednio dotyczą ich codziennego życia. W Szkole Podstawowej nr 63 odbędzie się otwarte spotkanie, przygotowane jako część szerszej inicjatywy Rady Miasta Poznania, mającej wzmocnić dialog z lokalnymi społecznościami. Radni zapowiadają, że chcą...
Pierwsze w tym roku spotkanie prezydenta Poznania z mieszkańcami będzie dotyczyć osiedla Krzesiny - Pokrzywno - Garaszewo. Kto może na nie przyjść i gdzie się odbędzie?
O potrzebach, problemach i oczekiwaniach wobec okolicy rozmawiano podczas spotkania prezydenta Poznana z mieszkańcami osiedla Górczyn. Które sprawy najbardziej interesowały uczestników?
Przedłużenie Wartostrady, hałas czy budowa Centralnego Portu Komunikacyjnego to tylko, niektóre zagadnienia, o które mieszkańcy Dębca pytali prezydenta miasta Jacka Jaśkowiaka.
W czwartek, 10 grudnia, prezydent Poznania spotka się z Radą Osiedla oraz mieszkańcami osiedla Ogrody. W związku z pandemią, będzie to kolejne spotkanie, które będzie miało charakter zdalny.
W czwartek odbyło się kolejne spotkanie prezydenta Poznania, Jacka Jaśkowiaka z przedstawicielami i mieszkańcami poznańskiego osiedla. Tym razem tematem było osiedle Grunwald Północ. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju, spotkanie odbyło się w formie zdalnej.
W inny niż zwykle sposób, ale w tym samym co zawsze celu - prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak powrócił do spotkań z mieszkańcami i radami osiedli w mieście. Z uwagi na pandemię koronawirusa, są prowadzone w formie zdalnej. Wczoraj odbyło się pierwsze z nich i dotyczyło osiedla Żegrze. Mieszkańców interesowały przede...
Po kilkumiesięcznej przerwie powracają spotkania prezydenta Poznania, Jacka Jaśkowiaka z mieszkańcami poszczególnych osiedli. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną, będą one miały jednak inny niż zwykle charakter - odbędą się w formie zdalnej.
W czwartek odbędzie się kolejne spotkanie w ramach cyklu organizowanego przez Wydział Kształtowania i Ochrony Środowiska. Uczestnicy dowiedzą się m.in. w jaki sposób uzyskać dofinansowanie na wymianę źródeł ciepła na bardziej ekologiczne czy przy usuwaniu azbestu. Tym razem spotkanie odbędzie się na os. Kwiatowym.











.png)







