Blog

Rowery elektryczne Bolt wracają na ulice Poznania

Wraz z początkiem wiosennej pogody, na poznańskie ulice wróciły rowery elektryczne Bolt. Od soboty dla mieszkańców Poznania dostępnych będzie kilkaset zielonych jednośladów. Od połowy września ubiegłego roku Poznaniacy pokonali na rowerach elektrycznych Bolt ponad 20 tys km.

Marsz papieski zamienia się w indywidualne składanie kwiatów i zniczy – kontrowersje w Poznaniu

Marsz papieski, który miał miejsce w rocznicę śmierci Jana Pawła II, nie doszedł do skutku z powodu braku porozumienia z kościelnymi władzami w Poznaniu. Mimo to, organizatorzy zaplanowali czuwanie modlitewne, które również zostało odwołane z powodu zablokowania miejsca przez anonimowe osoby. Poznaniacy ostatecznie zostali wezwani do indywidualnego składania kwiatów i...

Podejrzewany o podwójne zabójstwo Marcin W. usłyszał zarzuty. “Odmówił składania wyjaśnień”

Po trwającej dobę obławie policja zatrzymała 24-letniego Marcina W., podejrzewanego o podwójne zabójstwo w Wielkopolsce. Mężczyzna w czwartek wieczorem sam zgłosił się na komendę. W piątek został przetransportowany do Prokuratury Okręgowej w Poznaniu, gdzie usłyszał zarzuty. Do dwóch morderstw doszło na terenie powiatu międzychodzkiego w dwóch różnych miejscowościach.